Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
CHP Başkan Adayları Tanıtıldı
Sosyal Medyada Paylaş
30 Aralık 2013
admin

CHP Başkan Adayları Tanıtıldı

Bozüyük ilçesinde, CHP'nin belediye başkanı adayları tanıtıldı.

CHP Bilecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet, İlçe Teşkilatı binasında düzenlenen tanıtım toplantısında, hassas çalışma sonucu CHP'nin Bilecik'te seçime gireceği bütün bölgelerden başarıyla çıkacağına inandığını söyledi.

Aday belirleme sürecinde en geniş tabanlı, en akılcı yöntemin uygulandığını ifade eden Karaahmet, şöyle konuştu:

"Birbirinden kıymetli aday adaylarımız arasında yapılan ankete birinci olan arkadaşımız bölgesinde aday oldu. Bu konuda hiçbir partilimin, hiçbir partiye gönül vermişin aklına herhangi bir şey gelmesin. CHP'ye, kendi yöresinde yapılan anketler sonucunda en fazla oyu alacak arkadaş, CHP'nin çok adaylı gidilen seçim bölgelerinde belediye başkan adayı olarak ilan edildi. Önümüzdeki viraj, yerle seçim virajıdır. Bu seçimleri almak üzere bütün örgütlerimizi çalışmalarını başlamıştır."

Partinin Bozüyük Belediyesi başkan adayı Metin Torun ise çevreye duyarlı olmak kaydıyla Bozüyük'te zenginlik üreterek insanların yaşamını kolaylaştırmak ve üretilen zenginliğin bütün kentteki yaşayan hemşehrileri arasında adil paylaşmak için yola çıktıklarını dile getirerek, "30 Mart'taki hedefimiz, Bozüyük Belediye Başkanlığını almak ve en az 16 belediye meclisi üyesi ile CHP'yi Bozüyük Belediyesinde temsil etmektir. Bozüyük'te bilindiği gibi 47 bin seçmen var ve bu 47 bin oya talibiz" dedi.

Toplantıya, Bilecik Belediye Başkanı adayı Sungur Turan, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, ilçe ve belde belediye başkan adayları ile partililer katıldı. AA

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım