CHP BAYRAMI FARKLI KUTLADI

CHP BAYRAMI FARKLI KUTLADI

1

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik teşkilatı 23 Nisan Bayramını farklı kutladı.

2

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 96.yıldönümünü alternatif etkinliklerle kutlayan CHP Bilecik teşkilatı ilk olarak Atatürk anıtına çelenk sundu. Burada bir konuşma yapan CHP İl başkanı Metin Yaşar bir Milli Bayramı daha buruk kutladıklarını ifade ederek,”çok konuşacaklarım var ama burası yeri değil” diyerek tüm Ulusumuzun bayramını kutladı. İl Başkanı Metin Yaşar konuşmasında 14 yıllık Ak parti iktidarında Milli Bayramların buruk bir şekilde kutlandığını da belirterek bu anlamlı bayramı çocuklara armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü şükran ve minnetle yad ettiklerini de kaydetti.

3

“KÜÇÜK SELİN ATATÜRK ŞİİRİNİ OKUDU, BİSİKLETİ ALDI!”

”ATATÜRK “ isimli şiiri okuyan ilkokul 3.Sınıf öğrencisi Selin Yıldırım katılanlara duygulu anlar yaşattı. CHP Merkez ilçe yönetim kurulu adına yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Korkman ve Ertuğrul Beler şiir okuyan Selin Yıldırım isimli kız çocuğuna Bisiklet hediye ettiler. Etkinlik Şehitler parkında marşlar okunarak devam etti. Çocuklara günün önemine binaen Türk Bayrağı, Balon, Şeker ve çeşitli hediyeler ikram eden CHP Teşkilatı daha sonra parktan ayrıldılar.

4

5

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Tüm milletin duaları ATAM için, saygimiz ve sevgimiz asla bitmeyecek. ve hergecen gün daha da artarak devam ediyor. Değil birgün anmak hergün her saniye damarlarimixda yaşıyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam