CHP BİLECİK İL GENÇLİK KOLLARI, İLÇE ZİYARETLERİNDE

CHP BİLECİK İL GENÇLİK KOLLARI, İLÇE ZİYARETLERİNDE

 

CHP İl Gençlik Kolları üyeleri Osmaneli İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi. CHP İl Başkanı Çağatay Karaahmet ile Osmaneli İlçe Başkanı Faik Üstün’ünde katıldığı geniş toplantının ev sahipliğin Osmaneli İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Dikmen yaptı. Dikmen, “Bugün buraya gelerek bizleri onurlandırdığınız için başta İl Başkanım Çağatay Karaahmet ve İlçe Başkanım Faik Üstün olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Geçmişte çok sıkıntılar yaşandı. Yıllardır gençlik kolları bu denli ciddi bir çalışma sergilememişti. Ülkemiz, ilimiz, ilçemiz zor günlerden geçiyor. Baskılar oldukça fazla, insanlar tedirgin, gençler partiye gelmeye çekiniyor. Çünkü işsizlik fazla ve gençlerimizde işe girememe kaygısı var. Baskı kültürü oluşturdular. Biz Osmaneli Gençlik Kolları olarak bu baskı kültürünü yıkmakta kararlıyız ve bunun içinde tüm gençlerle birlikte omuz omuza mücadele edeceğiz.” dedi.

            Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Karaahmet, “Bu tablo gerçekten çok güzel bir tablo. Gurur verici, umut verici bir tablo. Çünkü gençlik kolları bir partinin bel kemiğidir. Birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. 15 seçim bölgemiz var ve bu 15 seçim bölgesinde başarılı olacağız. Mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı gezeceğiz. Kendimizi, projelerimizi, çalışmalarımızı anlatacağız. Ayşe teyzenin, Ahmet amcanın hatırını soracağız. Girilmedik sokak, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Kitlesel motivasyon oldukça önemlidir, bugün yapılan tüm çalışmalar yarının temeli olacaktır. Adımlarımızı bu doğrultuda atacağız.” diyerek gençlere desteğini bildirdi.

            İl Başkanı Karaahmet’in ardında söz alan İl Gençlik Kolları Başkanı Didem Gültekin, “Geçmişi bir kenara bıraktık, Bilecik’te yeni bir başlangıç yaptık. Artık yeni bir süreç başladı. Geçmişi tartışmayacağız, gelecekteki çalışmalarımızı konuşacağız. Bu yola genç, dinamik, atılgan kadrolarla çıktık. Umudun adı olduk. Yapmamız gereken tek şey çalışmak. Bize her koşulda destek veren yöneticilerimiz var. Her çalışmamızda yanımızda yer alan bir il başkanımız var. Alışılmışın dışına çıkacağız. Bayrak asmak, afiş asmak bizlerin en onurlu görevidir, ancak bundan sonraki süreçte seçimden seçime partiye gelen, bayrak asan gençlik değil fikir üreten, proje üreten gençlik olacağız. Bu kadrolar gelecek için umut olma sorumluluğunun farkındadır. Çünkü CHP Gençlik Kolları siyaseti bir yaşam biçimi olarak görür. Siyaset seçimlere göre konumlanan bir kurum değildir. Toplumu daha ileriye, daha demokratik, daha eşit, daha özgür bir noktaya taşımak gençlik kollarımız için siyasetin var oluş nedenidir. CHP gençleri siyaseti para kazanma aracı, çıkar etkeni olarak görmez. Bizler için gönüllülük esastır.” diyerek gençlik kollarının hedeflerinden ve çalışmalarından bahsetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam