CHP BİLECİK İL ÖRGÜTÜ ESNAF TURUNDA

CHP BİLECİK İL ÖRGÜTÜ ESNAF TURUNDA

 

Karaahmet esnaflarla ilgili parti programlarından bahsetti. “Esnaf kredilerini artıracağız. Esnafa bir yıl boyunca ödediği vergi ve sigorta primi tutarında % 0 faizli kredi vereceğiz. Tarımı canlandırarak esnafın yüzünü güldüreceğiz. Esnaf rahat bir nefes alacak.” dedi.

            Tüm esnafı dolaşarak CHP’nin esnaflar için olan projeleri anlatıldı. Karaahmet, “CHP iktidarında KOSGEB destekleri artacak. SGK esnafı destekleyecek. Esnaf yeniden ekonominin istikrarı, toplumun temel direği olacak. Ekonomi büyümeden esnaf da hak ettiği payı alacak. Esnafımızın yüzü gülecek.” dedi.

CHP Bilecik İl Örgütü “Bizim için yandaş yok, sadece ve sadece vatandaş var. Umudun adı olmak üzere çıktık bu yola.” sloganıyla ve göstermiş oldukları çalışma ve eylemlerle alışılmışın dışına çıkmaya devam ediyor. Yaz sıcaklarının yoğun olduğu şu günlerde yılmadan ve yorulmadan çalışmalarına devam Bilecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet’i Gençlik Kolları da yalnız bırakmıyor. Yıllardır sadece seçim zamanı ziyaret edilen esnaf ise Karaahmet ve Gençlik kollarının bu ziyareti karşısında doğal olarak şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam