CHP Bilecik merkez İlçe Başkanlığı, kadınlara karanfil dağıttı

CHP Bilecik merkez İlçe Başkanlığı, kadınlara karanfil dağıttı

 

     Etkinlikte konuşan CHP İl Başkanı Çağatay Karaahmet, ''İlimizde çalışan tüm emekçi kadınlarımızın bu özel gününü kutluyorum. Ama bizim fikrimiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün, bir güne sığdırılması ve sembolik olarak kutlanması değildir. CHP, Yurttaşlar Yasası'yla, kadının hakkını kadına tebliğ eden tarihi misyona sahip bir partidir. Dolayısıyla, biz, kadınlarımıza güveniyoruz ve onlara inanıyoruz'' dedi. 
     CHP Merkez İlçe Başkanı Mühiddin Demirci de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, ''8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle, CHP İl ve İlçe Kadın Kolları ile birlikte cadde üzerinde kadınlarımıza karanfil vereceğiz. Aslında gönlümüz ister ki, böyle sembolik kutlamalar yerine, kadınlarımıza gerçek ilginin ve değerin verilmesi. İnanıyorum ki, gelecek yıllarda başaracağız'' diye konuştu. 
     CHP Bilecik Kadın Kolları Başkanı Gülay Tezgit ise bütün dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutlayarak, ''Herkese, laik ve demokratik bir Türkiye Cumhuriyeti diliyorum'' ifadelerini kullandı. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam