CHP GÜL DAĞITTI

CHP GÜL DAĞITTI

 

CHP İl Başkanı Çağatay Karaahmet ve İl Başkan Yardımcıları, Osmaneli İlçe Başkanı Faik Üstün ve Osmaneli İlçe Örgütü, Kadın ve Gençlik Kolları ile birlikte pazar esnafını, kahveleri, diğer esnafları ve çok sayıda vatandaşı ziyaret etti.

CHP’liler, Kutlu Doğum Haftası’nın tüm yurttaşlara huzur ve mutluluk getirmesini dileyerek Osmaneli halkının ve tüm yurttaşların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da kutladılar.

CHP yöneticileri ile birlikte Pazar esnafı ve Osmaneli halkıyla tek tek görüşerek esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinleyen Karaahmet ve Üstün, partililerle beraber vatandaşlara gül dağıtmayı da ihmal etmediler.

Etkinlik sonunda açıklama yapan İlçe Başkanı Faik Üstün, “Öncelikle ilçe örgütüme, kadın ve gençlik kollarıma teşekkür ediyorum. Bununla beraber İl Başkanımızın, İl Başkan Yardımcılarımızın, İl Kadın Kolları Başkanımızın, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanımızın, Vezirhan ve Bayırköy Belde Başkanlarımızın programa katılarak sundukları destek bizleri ayrıca onurlandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Tüm Osmaneli halkımızın ve tüm yurttaşlarımızın hem Kutlu Doğum Haftası’nı hem de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.” dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam