Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
“CHP İç Hesaplaşmasını Mutlaka Yapacak ve Doğrulara Ulaşacak”
Sosyal Medyada Paylaş
8 Nisan 2014
admin

“CHP İç Hesaplaşmasını Mutlaka Yapacak ve Doğrulara Ulaşacak”

Turan’ın açıklaması şu şekilde:

“Saygıdeğer Bilecik Halkına;

Bilecik Belediye Başkanlığı seçimlerine Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetine ve Demokrasiye sahip çıkma duygusuyla aday oldum.

İstedim ki;

Sinemaları, Tiyatroları, Kültürel faaliyetleri gelişmiş, her türlü fikirdeki insanın yaşam alanının olduğu, demokratik, şeffaf, sosyal projeleri bol, şehir planı ve mimarisi katledilmemiş, yeşil alanları, spor alanları oturmuş bir şehir olsun.

Demokrasi halkın iradesine saygı duymaktır. Bilecik için düşüncelerimi aktarma fırsatım oldu ancak yapma imkanını bulamadım. Bu yarışı kazanamadık.

Umarım ki ürettiğim ve beğeni toplayan projelerimden, seçilen Belediye Başkanı yararlanmak ister ve Bilecik’in hizmetine sokar.

Elbette Bilecik için geçmişte ve gelecekte yapılan her iyi iş için Allah yapandan ve yapacak olandan razı olsun.

Bu seçimde siyasi düşünceleri benim gibi olmasa da insana olan yaklaşım tarzımı ve inançlarımı bildikleri için vefa duygusuyla bana sahip çıkan Bilecik’in güzel insanlarına da ayrıca saygılar sunuyorum.

Bu şehir için geçmişte de çok çalıştım gelecekte de çalışacağım. Dilerim bu kent ve kent insanları haklarını bana helal ederler.

Seçim sonuçları irdelendiğinde adayı olmaktan onur duyduğum CHP üye ve çalışanlarına teşekkür ederken kendini CHP’li görüp, partisi, adayı veya ilkeleri dışında hareket eden, başka parti için çalışan ve partiyi “küçük ama benim kalsın” anlayışı içinde yok sayan kişilerin hesaplarını Bilecik’e, partimize ve çocuklarına nasıl verecekleri sorusunun cevabını kendilerine bırakıyorum.

CHP kendi iç hesaplaşmasını mutlaka yapacak ve doğrulara ulaşacak, yerelde ve genelde iktidara doğru yürüyüşünü sürdürecektir. Saygılar sunarım.”

 

2 adet yorum var.

  1. ne yaptınız – bilecik için bişey yapmadınız sadece cebinize çalıştınız sizin gibiler olduğu sürece selim yağcı belediye başkanı olur

  2. KENDİN ETTİN KENDİN BULDUN HOCAM – HOCAM 2011 GENEL SEÇİMLERİNDE 2.SIRA ADAYLIĞINDAN VE PARTİNDEN İSTİFA EDERKEN DÜŞÜNECEKTİN BU İŞLERİ.KENDİN ETTİN KENDİN BULDUN.YAPARSA HOCA YAPAR.

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım