CHP Milletvekili Yaşar Tüzün Mazbatasını aldı

CHP Milletvekili Yaşar Tüzün Mazbatasını aldı

 Genel Seçimlerde Milletvekili seçilen Yaşar Tüzün eşi ve partililerle geldikleri Bilecik Adliyesinde Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner’in eşi Bilecik Adliyesi Hakimesi Arzu Özkan Şahin’erin elinden mazbatasını aldı.

Partililerin alkışları ile Mazbatasını alan Yaşar Tüzün yaptığı konuşmada;  1 Kasım sonuçlarının taçlandırılması ve tescil edilmesi anlamına gelen mazbatamıza kavuşmuş bulunuyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik İl Teşkilatı olarak öncelikle sandığa katılan, oy vermeye giden, seçim günü emek harcayan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Aynı zamanda Bilecik’imizde kampanya dönemimizde bütün siyasi partilerimizin birbirini kırmadan, üzmeden, hakaret etmeden, seviyeli bir şekilde seçim kampanyası gerçekleştirdikleri için bütün siyasi partilere ve onların adaylarına teşekkür ediyorum. Demokrasimizin en güzel tarafı bu. Demokrasimizi daha da sağlıklı bir şekilde yürütebilmemiz için elbette bir kuşun sağ kanadı, sol kanadı olacak ve o kuş uçacak. Bu kuşun ismi de kuşkusuz demokrasi kuşu. Diğer seçilen arkadaşım Halil Eldemir’i de tebrik ediyorum. Onunla 4 yıl süreyle parlamentoda görev yaptığımız süre içerisinde Bilecik’imiz ve Türkiye için yapılması gereken ne varsa bölgemiz, insanlarımız ve ülkemiz için yapılması gereken ne varsa yapmaya ve katkı vermeye hazırım.

7 Haziran’da takmış olduğum milletvekili rozetimi zaten çıkartmamıştım. Halkımız bunu tescillendirdi. Geçmişteki belediye başkanlığı seçimimde 2 turlu olmuştu. 2 turluya alışkın olduğumuz için Cumhuriyet Halk Partisi ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Bilecik halkına teşekkür ediyorum. Halkımızın bize verdiği emaneti  muhafaza edeceğime ve geçmişte olduğu gibi Bilecik halkının yüzünü kızartmadan hizmet edeceğime bir kez daha huzurunzda söz veriyorum. Seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam