CHP OSMANELİ İLÇE BAŞKANI’NIN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

CHP OSMANELİ İLÇE BAŞKANI’NIN KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail ER Covid19 Test sonucunun Pozitif çıktığını duyurdu. İlçe Başkan Yardımcısı Cihan Şimşek ile beraber karantinaya alındı.

CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“10.04.2020 Cuma gecesi yapılan test sonuçlarına göre #Covid19 sonucum #Pozitif çıkmıştır. Hastanede yapılan muayeneler ve testlerde bir olumsuzluk yoktur. Çok şükür ayakta atlatacağım merak etmeyin. Güzel ve güneşli günlerde görüşmek üzere.”

CHP Osmaneli İlçe Başkan Yardımcısı Cihan Şimşek 14 Gün Karantinaya alındı

CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er’in testinin pozitif çıkmasının ardından, CHP Osmaneli İlçe Başkan Yardımcısı Cihan Şimşek’de 14 Gün Karantinaya alındı.

Cihan Şimşek ise sosyal medya hesabından şu şekilde açıklamada bulundu:

“Değerli arkadaşlar sayın büyüklerim ve sevgili küçüklerim 14 gün süre ile karantinaya alındığım doğrudur Testlerimin #Pozitif çıktığı duyumları asılsızdır

Geçtiğimiz günlerde CHP İlçe Başkanımız İsmail ER’e #Covid19 testi yapılmış sonuçlarına göre #Pozitif çıkmış yapılan muayene ve testlerde olumsuz bir şeylerle karşılaşılmamış 14 gün karantinaya alınmıştı.

İsmail ER başkana yakınlığımdan dolayı Sağlık Bakanlığınca şahsıma sosyal mesafe ve 14 gün tecrit uygulaması yapılmıştır, tamamıyla önlem amaçlıdır.

Corona virüsünün pozitif çıktığı iddiası asılsızdır. Aldığımız çok sayıda telefon ve mesaj nedeniyle, açıklama gereği duymuş bulunmaktayım.

Corona Virüsü testi, yapılmamıştır virüs bulunmamaktadır sağlık durumum iyi olup, tedbir amaçlı evimde bulunmaktayım”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam