Chp Pazaryeri seçim bürosunun açılışını Sena Kaleli yaptı

Chp Pazaryeri seçim bürosunun açılışını Sena Kaleli yaptı

CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, Yeni Mahalle Bahattin Şeker Caddesi'nde gerçekleştirilen açılışta yaptığı konuşmada, şunları kaydetti: 

"Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osmangazi'ye kayınpederinin verdiği öğütleri şu an uygulamayan, en ufak bir direnişte ve dirençte katlanmayı bilmeyen, suçlanmaya karşı direten, dayatan, baskı kuran, hoşgöremeyen, sürekli kendini suçlayanları suçlayarak, sorumluluk almasını bilmeyen, yetkili ama sorumsuz bir iktidarla batağa saplanıyoruz. Bakın, Türkiye'de herkes dinlenir, sorgulanır hatta terörist ilan edilebilir."

Kaleli, konuşması sırasında belediye hoparlörinden ilan anonsu yapılmaya başlanması üzerine ise "İşte bakın bu zihniyet, bizim konuşmamızı bile istemiyor, engelleme yapıyor" iddiasında bulundu.

CHP Bilecik İl Başkanı Çağatay Karaahmet ise iktidarı eleştirerek, "30 Mart seçimleri, Türkiye'yi ciddi anlamda bölme ve ayrıştırma çabası içinde olan, insanları sosyal yaşamından aile yaşantısına, iş hayatından özel alanlarına, haber alma özgürlüklerine hatta internetine kadar kısıtlama altına sokan bu hükümete, 'dur' deme zamanıdır" diye konuştu.  

Konuşmaların ardından partinin ilçe başkanlığı binası ile seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

Programa, CHP Bilecik eski Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP İlçe Başkanı Ömer Berk, CHP Pazaryeri Belediye Başkan adayı İlyas Dirik ile partililer ve vatandaşlar katıldı.AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. yok artık – seçim sonuçları açıklanacak neredeyse bunlar seçim bürosu mu açıyor.pazaryerinin gözden çıkarıldığı hiç belli olmuyor çok komiksiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç