CHP’Lİ DENETMENLERDEN BİLECİK ZİYARETİ

CHP’Lİ DENETMENLERDEN BİLECİK ZİYARETİ

CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, parti meclis üyesi Yaşar Seyman ile birlikte Bilecik denetmen milletvekili ve Parti Meclisi üyesi olarak Bilecik parti teşkilatlarını ziyaret etti.

1

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tüm illerde çalışmaları yerinde incelemek ve denetlemek amacıyla görevlendirilen bir MYK üyesi, bir parti meclisi üyesi, bir Milletvekilinden oluşan gruplar görevli oldukları illerde temaslar kuruyor. Bu kapsamda Bilecik sorumluları CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve parti meclis üyesi Yaşar Seyman, Bilecik il ve ilçe örgütleriyle temaslarda bulunup ziyaretler gerçekleştirdi. CHP Bilecik İl Başkanlığını ziyaret eden parti denetmenleri burada bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen basın açıklamasına CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ve parti meclis üyesi Yaşar Seyman’ın yanı sıra İl Başkanı Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışan, parti yöneticileri ve üyeler katıldı.

2

Açılış konuşmasını yapan CHP Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar açıklamasında şu ifadelere yer verdi:“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi illerdeki çalışmaları yerinde incelemek, denetlemek üzere 81 ilimize bir MYK üyesi, bir parti meclisi üyesi, bir de Milletvekili olmak üzere 3’er kişilik grupları görevlendirdi. Bizim de ilimize 3 tane denetmen atandı bunlardan MYK üyemiz Selin Sayek Böke, parti meclis üyesi Yaşar Seyman, İstanbul Milletvekilimiz ve en genç Milletvekilimiz Onursal Adıgüzel görevlendirildiler. Bugün her iki gerek Milletvekilimiz gerekse parti meclis üyemiz biz örgütleri ziyaret etmeye geldiler. Biz de bu doğrultuda ilçe başkanlarımızla beraber toplantı yaptık ve bugünümüzü tüm ilçelerimizi gezdireceğiz.”

3

Daha sonra söz alan CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, Türkiye gündemi üzerine genel değerlendirme yaptı. Yaptığı değerlendirmede “Size çok klişe bir şey söyleyeceğim. “Türkiye çok zor günlerden geçiyor.”Ama bu zor günlerden geçerken her gün insanlık onurunun ayaklar altına alındığını görüyoruz. Kadınlarımız cinayetlere kurban ediliyor. Çocuklar istismar ediliyor.” Diyerek sözlerine başlayan Adıgüzel; Ensar vakfıyla ilgili idealara, işçi ölümlerine ve işsizliğe, mülteci sorununa değindi.

5

Son olarak konuşma yapan parti meclis üyesi Yaşar Seyman ise Cumhuriyet Halk Partisi’nin Atatürkçü kimliğinden bahsetti. Sendikalaşma sorunlarına, Taşeron işçi haklarına, kadın ve çocuk haklarına değinen Seymen 23 Nisan’ı kutlayacaklarını ve umudun Cumhuriyet Halk Partisinde olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam