CHP’NİN DODURGA ADAYI YUSUF YİĞİT OLDU

CHP’NİN DODURGA ADAYI YUSUF YİĞİT OLDU

2019 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesinde adaylar belli olmaya başladı. Bu çerçevede Bilecik İl Geneli 11 Belediyenin hepsinde başarılı olmak isteyen Cumhuriyet Halk Partisi daha önce Parti Meclisinin açıklamış olduğu Aday Listelerinde 2 ilçe Belediye Başkan Adayını belirlemişti. Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ve İnhisar Belediye Başkanı Ayhan Ödübek ile yoluna devam eden CHP, Dodurga Belde Belediye Başkan Adayı olarak Yusuf Yiğit’i gösterdi.

Dodurga’da yapılan tanıtıma Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, CHP Bozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel, Önceki Dönem Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve birçok yönetici katıldı.

CHP Dodurga Belediye Başkan Adayı Yusuf Yiğit yapmış olduğu konuşmada “Bugün burada Dodurga’mız için çok güzel bir güne şahitlik ediyoruz. Ben Dodurga’da doğmuş, büyümüş bir kardeşiniz, evladınız olarak sizlere en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Çıktığımız bu yolda kazanan Dodurga olacaktır” dedi.

Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün 31 Mart seçimlerinde Dodurga’ya yakışır bir Belediye Başkan Adayı çıktığını ve Dodurga’lı vatandaşlarımızın Yusuf Yiğit’e destek vermelerini istedi. Tüzün “31 Mart seçimleri öncesinde İlçe ve Belde Belediye Başkanı Adaylarımız belli olmaya başladı. Bundan önce Gölpazarı ve İnhisar Belediye Başkanı Adaylarımızı açıklamıştık. Bugün ise Dodurga’ya yakışır genç, pırıl pırıl bir kardeşimizi açıklıyoruz. Maalesef Dodurga İktidar Partisi Belediyesi olmasına rağmen Muhalefet Partisi Belediyesi kadar bile hizmet verememiştir. 31 Mart günü yapılacak seçimlerde Dodurga Sosyal Belediyecilik anlayışına CHP ile kavuşacaktır” dedi.

Tanıtımın ardından Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP İl Başkanı Metin Yaşar, CHP Bozüyük İlçe Başkanı İhsan Esel ve CHP Dodurga Belediye Başkan Adayı Yusuf Yiğit ile birlikte esnaf gezisi düzenlediler.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam