CİHAN DARCAN PROFESÖR OLDU

CİHAN DARCAN PROFESÖR OLDU

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi gerek akademik kadrosu gerekse öğrencileriyle bilime katkı vererek güçlenmeye devam ediyor.

Yükselen akademik kadrosuyla uzmanlaşmaya devam eden Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nin, Genel Sekreteri Cihan Darcan, Profesör olmaya hak kazandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Prof. Dr. Cihan Darcan şu ifadelere yer verdi: “Akademik hayatıma Şubat 1997 de başlamıştım, Akademik hayatın en üst ünvanı olan Profesörlük kadrosunu 29 Kasım 2018 de atanarak 21 yılda ünvan alma aşamalarını tamamlamış bulunuyorum. Bu kadar yıl içinde akademik eğitimime katkıda bulunan tüm hocalarıma, her daim kendilerinden bir şeyler öğrendiğim akademik arkadaşlarıma, ve olgunlaşmamızda katkısı olan dersine giripte mezun ettiğim ve her birinden bir şeyler öğrendiğim 1000’leri geçen öğrencilerime sonsuz kere teşekkürlerimi sunarım, Rabbim hepsinden razı olsun. Hayatımın 2 hedefinden birisini ve ilk aşamasını gerçekleştirdim. Artık darısı ikinci aşamasına. Durmak yok devlet ve millet için daha fazla, çok daha fazla çalışmaya devam. Rabbim her daim çalışanın ve doğru olanın yanında olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam