• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
CİNOĞLU:

CİNOĞLU:

Cinoğlu tüm spor kulüplerimizin sorunlarını ve isteklerini kapsayan bir dosya hazırlanarak ilimizin yeni seçilen Milletvekillerini ve hemşehrilerimiz olan Bakanları ziyaret ederek dosyayı vermelerinin yerinde olacağını kaydetti. BilecikSpor Başkanı İsmail Cinoğlu şunları aktardı:

 “Bizim de isteme zamanımız geldi”

“Öncelikle Gölpazarı Belediyesine ve Gölpazarı Kulübü Başkanları nezdinde ki bu güzel gecede organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Benim birkaç ekleyeceğim şeyler olacak. Bu tesisleri Müdürümüzden istiyoruz, Nusret beyden istiyoruz, Belediye Başkanlarımızdan istiyoruz da ülkemiz bir seçimden geçti. Bu seçimden sonra artık herkesin yeri yurdu belli oldu, Milletvekilleri belli oldu. Benim burada bir teklifim olacak. Kulüp başkanları olarak Milletvekillerimize hazırlayacağımız sekretarya dosyası şeklinde, her kulübün kendi sorunlarını dile getirecek bir sekretarya kurarak, hazırlıklı giderek en azından bunların maliyetleri nedir, Bilecikspor’un tesislerindeki eksiği nedir, Gölpazarı’ndaki kapalı spor salonunun çatısının eksiği nedir? Bunlar sonuçta Bilecik’e hizmet etmek zorunda olan vekiller. Meydanlara çıktılar, herkes her şeyin sözünü verdi. Bizim de isteme zamanımız geldi.

“15 kişilik bir heyet şeklinde randevu alarak…”

Bence kulüp Başkanları nezdinde 15 kişilik bir heyet şeklinde randevu alarak buna  belki ASKF öncülüğünde Başkanımızla beraber hem bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak ve bu dosyaları da bu kulüp Başkanlarımızın eksiklerini, Gençlik Spor’umuzun da eksiklerini dosyanın içerisine katarak birlikten kuvvet doğar yani 20 kişinin oraya gidip 20 tane gücü temsil edip bir güç olduğumuzu burada körler sağırlar birbirini ağırlar her akşam aynı şeyi konuşuyoruz kapatıyoruz. En azından bir sekretarya kurarak sorunları çözülmek noktasında yani öbür ay geldiğimizde Gölpazarı çatısını çözdük mü çözdük. Bunu konuşalım. Osmaneli’nin ışıklandırmasını çözdük mü çözdük bunu konuşalım. Altına doldurarak gidersek katılımı da en kısa zamanda vekillerimizi, valimizi madem idareyiz, kurumumuz hayırlı olsun şeklinde gidelim. Bunu ben sunmak istiyorum. Onun için Kulüp Başkanlarıyla bir araya gelelim, bir tarih belirleyip randevuyu alalım, öncülük yapalım. Burada bir minibüs kiralayarak Ankara’daki ziyaretlerimize Başbakan Yardımcımız var, Milli Eğitim Bakanımız var, ziyaret edecek üç, dört kalem yerimiz var. Bu eksikleri bütçe doğrultusunda çıkartmaya uğraşalım. Müdürümüzün, ASKF’nın gücünü çoğaltmamız, böyle bir ziyaret önerim var. Kabul görürse bunu en kısa zamanda gerçekleştirelim.”

CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam