• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ İÇİN BULUŞACAKLAR

ÇOCUKLARIN EĞİTİMİ İÇİN BULUŞACAKLAR

Türkiye Eğitim Vakfı(TEGV) Gezici Öğrenim Birim Yöneticisi Olgun Ballı projeye ilişkin yaptığı açıklamada:”2014 Aralık ayından bu yana Bilecik de ilköğretim öğrencilerine etkinlikler veren TEGV’in 20. yıl özel programına Bilecik halkının destek vermesini arzulamaktayız.''Sen yoksan bir kişi eksiğiz'' başlığıyla haydi bilecik sende destek ver bir çocuğun eğitimine sen de katkıda bulun.”dedi.

 

Bu sene 20. yaşını kutlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocuklarımıza daha aydınlık bir gelecek sağlayabilmek için 20 Aralık Pazar gecesi Kanal D ekranlarında Türkiye’nin en sevilen yüzlerini bir araya getiriyor.

Sunuculuğunu Burçin Terzioğlu ile Cem Davran’ın gerçekleştireceği programa Ataberk Mutlu, Barış Arduç, Celil Nalçakan, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Emre Karayel, Emre Kınay, Erkan Kolçak Köstendil, Evrim Alasya, Gökçe Bahadır, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Aslan, Mert Fırat, Şebnem Bozoklu, Tolga Sarıtaş, Tolga Tekin katılacak. Proje tasarım ve koordinatörlüğünü Nice Bogdanovich’in yaptığı gecede sanatçılar, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası’nın eşliğinde çocuklarımızla birlikte sevilen şarkıları seslendirecekler.

Kanal D’nin katkılarıyla canlı yayınlanacak olan bu sosyal sorumluluk gecesinde, gönderilecek SMS ve bağışlarla 50 bin çocuğumuza eğitim desteği verilmesi hedefleniyor.

MEHMET SELİM SAÇTI

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam