COŞKUN SABAH BİLECİK HALKINI COŞTURDU
admin • 6 Ağustos 2011 14:12:04 
COŞKUN SABAH BİLECİK HALKINI COŞTURDU

 

Başta il, ilçe, belde belediye başkanları olmak üzere çok sayıda Bileciklinin katıldığı konser güzel görüntülere sahne oldu. Udu ile vatandaşları coşturan Sabah’a teşekkür plaketini Bilecik Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz takdim etti.

Konsere verilen arada duygularını ve düşüncelerini aktaran Belediye Başkanı Selim Yağcı “Öncelikle Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenmiş bulunan Ramazan etkinliklerinin bu akşamki programına hoş geldiniz” diyerek başladığı cümlelerinin devamında şunları aktardı:

“Gerçekten bu yıl özel bir yıl. 2011 yılının ilimizin plakasıyla eşdeğer ve bu yıl Bilecik yılı olacak dedik. Özel bir ay 11 ayın sultanı Ramazan Ayı. Özel bir gün günleri padişahı Cuma Müslümanların bayramı olan. Özel mekanlardayız. Şeyh Edabalının gözünün feri, Osman Gazi’nin ayağının izlerinin olduğu Bilecik’teyiz. Bu akşam özel misafirlerler birlikteyiz.

İşte müziğimizin üstadı gerçekten gönüllerimizin tacı Coşkun Sabah beyle bu akşam sizlerle birlikteyiz.

Biz Bilecik Belediye Başkanlığı olarak belediyeciliği yalnızca yol su ve benzeri alt yapı hizmetleri yapmak olarak görmüyoruz. Halkımızın olduğu her yerde onların ihtiyaçlarını giderecek maddi manevi ne gerekiyorsa o alanda hizmet vermeyi kural edindik ve sizlerle birlikte 7 yıldır aynı yolda yürümenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Gerçekten her yolculuğumuzda ve her çalışmamızda bizleri yalnız bırakmadınız. Bu akşam da yalnız bırakmadınız iyi ki geldiniz.

Bu akşam çok değerli misafirlerimiz var. Öncelikle Kütahya Milletvekilimiz ve aynı zamanda Bilecik’imizin eniştesi Vural Kavuncu Bey buradalar kendilerine hoş geldiniz diyorum. Tabiî ki bu akşam bizim çok değer verdiğimiz milletvekilimiz Dr. Fahrettin Poyraz bey aramızdalar. Ben Coşkun Sabah beye plaketlerini takdim etmek üzere milletvekilimiz Fahrettin Poyraz beyi huzurunuza davet ediyorum.”

Sahneye gelen Poyraz “Ben değerli sanatçımıza teşekkür ediyorum. Biliyorum ki hayatımızın belli dönemlerinde hepimizin yalnızlığını şarkılarıyla paylaşan bir değerli sanatçımız. Ben ona daha niye uzun yıllar başarılı bir sanat hayatı diliyorum. İnşallah ramazan güzel geçiyor. Tez zamanda sağlıklı bir şekilde de bayrama ulaşıyoruz diyorum. Ve değerli çalışmalarından ötürü sayın belediye başkanımız ve ekibine de teşekkür ediyorum.” dedi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x