DADAŞLARDA ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

DADAŞLARDA ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

 

Bilecik’te faaliyet gösteren Bilecik Oltulular Derneği, yönetimini feshederek Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’ne katıldı. Gazetemizi ziyaret eden dernek üyeleri, gerçekleşen birleşim hakkında bilgi verdi.

                Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Lütfi Akyüz konuyla ilgili yaptığı açıklamada, alınan karar doğrultusunda Oltulular Derneği’nin derneklerine katılmaya karar verdiğini belirtti. Bu olayın Bilecik’te ve hatta Türkiye’de bir ilk olduğunu dile getiren Dernek Başkanı Akyüz, “Bir dernek kendini feshederek diğer bir derneğe katılıyor. O yüzden yeni bir yönetim kurulu oluşturduk. Bu yönetim kurulumuzla Bilecik Oltulular Derneği katıldığı Bilecik Erzurumlular Derneği’nde yeni yönetimde aktif görevler aldı.

Bilecik’imizin birliği ve beraberliği için çalışmaya devam edeceğiz. Bilecik’e, derneğimize ve Erzurumlulara hayırlı olsun diyorum. İnsanlarımızı, hemşehrilerimizi derneğimize bekliyoruz. Bilecik’e de sevgilerimizi, selamlarımızı sunuyoruz. Bilecik’e katkımız devam edecek. Bilecik’in tanıtımını yapmaya devam edeceğiz. İnşallah Bileciklilerin sevgisiyle, hemşehrilerimizin desteğiyle bu işi böyle sürdürmek istiyoruz. Yeni yönetimimizin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Gazetemiz Sahibi Mehmet Ergün de, dernek üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek birleşimin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Bilecik Erzurumlular Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nin yeni yönetimi, Başkan Lütfi Akyüz, Başkan Yardımcısı Abdulselim Coşkun, Köksal Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Orhan Kaptan, Umut Acar, Emrah Dursun, Erhan Gümüş, İsmail Özdemir ve Tuncay Acun şeklinde.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam