DART EKİBİ’NDE HEDEF ŞAŞMIYOR

DART EKİBİ’NDE HEDEF ŞAŞMIYOR

Müsabakalara cumartesi 320, pazar 311 toplam da ise 633 sporcu katıldı. Bilecik ilimizi temsilen Bozüyük Eğitim Gençlik ve Spor Kulübü turnuvaya katıldı.

Turnuva’dan 1 altın, 1 gümüş ve 3 bronz madalya

Turnuva’nın ilk gününde Genç erkekler kategorisinde Yunuscan Yıldırım 1. ve Taner Devrim 3. olarak, Yıldız erkekler kategorisinde ise Sefa Ateş 3. olarak tamamladılar. Turnuvanın ikinci gününde ise yine Yıldız erkekler kategorisinde Sefa Ateş 2. Genç erkekler kategorisinde Taner Devrim 3. Sırada yarışmayı tamamladılar.

 Turnuva’dan 1 altın, 1 gümüş ve 3 bronz madalya ile dönen ekibin Kulüp Antrenörü Özlem Torunlar “Bu sefer bahsi geçen turnuvaya Dart sporu ile yeni tanışmış sporcularımızı da dahil ederek katıldık. Bu turnuva onların ilk turnuvası olmasına rağmen gayet başarılı bir şekilde yarıştılar. Yine kulübümüzün tecrübeli Milli sporcuları madalya kürsüsüne çıkarak iddialarını sürdürdüler. Özellikle Milli sporcumuz Sefa Ateş’in üst düzey performansı yarışma salonunda alkışlara sebep oldu. Amacımız bu başarılı grafiğimizi daha da yukarılara çıkarmak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam