• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DARTÇILARDAN BÜYÜK BAŞARI

DARTÇILARDAN BÜYÜK BAŞARI

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Drat Şampiyonası Şehit Demet Sezen sıralama turnuvası 1. Ayak maçları 22-23 Ekim 2016 tarihleri arasında Antalya Kemerde gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu Turnuvada büyükler kategorisinde ter döken sporcumuz Yunuscan Yıldırım 270 sporcu arasında mücadele ederek Türkiye 3.sü olmuştur.

Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Drat Şampiyonası Şehit Demet Sezen sıralama turnuvası 1. Ayak maçları 5-6 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.

Söz konusu turnuvada minik erkekler, yıldız erkekler, genç erkekler kategorisinde ter döken sporcularımız yaklaşık olarak 500 sporcu arasında ter dökerek çok büyük başarılara imza atmışlardır.

Minikler Kategorisinde Alper Anıl Salon Türkiye 2.si

Yıldız Erkekler Kategorisinde Onur Kuş Türkiye 3.sü

Genç Erkekler Kategorisinde Sefa Ateş Türkiye 3.sü, Ahmet Besim Deveci Türkiye 2.si

olarak ilimizi en güzel şekilde temsil etmişlerdir.

Başarılı sporcuları ve antrenörlerini makamında kabul eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız

‘‘Dartçılarımız Şampiyonluğa doymuyor gittikleri her turnuvada ilimizi en güzel şekilde temsil ederek yüzümüzü güldürmeye devam ediyorlar. İlimiz bugüne kadar çok başarılı sporcular yetiştirdi, yetiştirmeye de tüm hızıyla devam ediyor. Sporcularımızla gurur duyuyorum ve başarılarının artarak devam etmesini diliyorum. Bu başarılarda büyük emekleri olan antrenörlerimiz Özlem Torunlar ve Aydan Yavuz’ uda tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam