DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
admin • 25 Şubat 2016 16:21:22 
DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

FİKSTÜR MART’TA BELLİ OLACAK

CANER ALKAN – Bilecik Futbol Amatör 2. Ligi değerlendirme toplantısı yapıldı. ASKF binasındaki toplantıya ASKF Başkanı Nusret Tosun, Futbol İl Temsilcisi Engin Toku ve kulüp yöneticileri katıldı.

Toplantıda ligin hangi tarihte başlanacağı ve lige katılacak takımların hangi işlemleri yapacağı bilgilendirildi, müsabakaların iki gurup halinde mi veya tek gurup halinde mi yapılacağı değerlendirildi. Değerlendirme sonunda 22 Mart 2016 tarihine kadar kulüpleri gerekli işlemlerini yapmaları istenirken işlemleri yerine getiren kulüplerin yine aynı tarihte ASKF binasında toplanıp kura çekimine katılacakları ifade edildi.

ASKF Başkanı Nusret Tosun: ” Tek amacımız ilimizde spora ve gençlere katkı sağlamak”

Konuyla ilgili açıklamada bulanan ASKF Başkanı Nusret Tosun mevcut liglerin durumlarını değerlendirerek “hepimiz burada gençlerin spor yapmaları için uğraş veriyoruz. Bu işlerden hiçbirimizin hiçbir menfaati yok. Tek amacımız ilimizde spora ve gençlere katkı sağlamak. Gençlere daha fazla müsabaka oynatmanın derdindeyiz. Cep telefonum 24 saat açıktır. Her konuda, her saatte beni arayabilirsiniz, elimizden gelen ne varsa da yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Futbol İl Temsilcisi Engin Toku: “22 Mart’ta kuraları çekeceğiz”

Futbol İl Temsilcisi Engin Toku ise yaptığı konuşmasında özetle kulüpleri lige katılmaları için yapması gerekenleri anlatarak kulüp yöneticilerini bilgilendirdi. Daha yöneticilerden gelen soruları cevaplandırdı. Karşılıklı sohbet ortamında geçen toplantı toplu fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Buna göre Bilecik Futbol Amatör 2. Ligi kura çekimleri ve fikstür 22 Mart 2016 Salı günü yapılacak.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI (5)

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI (3)

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI (2)

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI (1)

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x