DEĞİRMEN PEYNİRCİLİK HİZMETE GİRDİ

DEĞİRMEN PEYNİRCİLİK HİZMETE GİRDİ

Açılışa Devlet Eski Bakanı, Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Belediye Başkanı Selim Yağcı, Ak Parti Milletvekili 1. Sıra Adayı Halil Eldemir, CHP Milletvekili 1. Sıra Adayı Yaşar Tüzün ve partililer katıldı.

Açılışta konuşma yapan Belediye Başkanı Selim Yağcı, işletme sahibine hayırlı kazançlar diledi. Yağcı; "Güzel bir organizasyonda birlikteyiz. Değerli kardeşimiz yıllardır Bilecik'imize gelir Kapalı pazarımızda satışlar yapardı. Kalıcı bir mekanda hizmetini sürdürme noktasında bir karar aldı. Burada bir mekanı da satın aldı. Sizlerin de katılımı ile bu açılışı gerçekleştiriyoruz. Kazancı bereketli olur, Cenabı hak kendisine sağlık, sıhhat ve afiyet versin.” dedi.

İşletme sahibi Emin Değirmenci ise “Türkiye'nin çeşitli illerinden yöresel lezzetleri Bileciklilerle buluşturmayı amaçladıklarını vurgularken açılışa özel indirimlerin olduğunu söyledi.  En kaliteli ürünleri hizmete sunduklarını belirten Değirmenci, “Değirmen Peynircilik olarak Türkiye'nin yöresel peynirlerini tanıtmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek amacıyla merkezde bir yerimiz olsun dedik. Bunun için bu nezih ortamı açtık. Ürünlerimiz Tavşanlı, Isparta, Ezine, Çanakkale ve diğer illerin firmalarıyla fason anlaşması bulunuyor. Fason anlaşmalar çerçevesinde değerli halkımıza hizmetleri ulaştırıyoruz. Açılışımıza özel olarak ürünlerimizde indirimler var. Ürünlerimizden kalite sıkıntısı yaşanırsa hemen iadesini alıyoruz ve parasını geri veriyoruz." ifadelerini kullandı.

Açılış sonrasında siyasilere ve açılışa katılanlara Değirmen Peynircilik ürünlerinden ikram edildi.

CANER ALKAN

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç