• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“DELİNİN ELİNE DEĞNEK VERME ZAMANI DEĞİL”

“DELİNİN ELİNE DEĞNEK VERME ZAMANI DEĞİL”

Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da şifalar diliyorum. Hain terör kalleş yüzünü bir kez daha yüzünü gösterdi. Biz Türkiye olarak çok güçlü bir ülkeyiz,  Türk halkı olarak da çok kudretli bir Milletiz. Bugüne kadar harici ve dahili mihrakların oyunu tutmadı ülkemizde ve tutmayacaktır da… Elbette her şeyin bedeli var ve biz bu bedeli bu güne kadar zaten misli misli ödedik ülke olarak, millet olarak… Ödemeye de her daim hazırız, bu böyle biline…..

 

Tarihte bugüne kadar geriye dönüp bir bakalım,bizim bizden başka dostumuz olmamış hiç…. Ara ara palyatif ittifaklar oluşmuş, onlar da gelmiş geçmiş… Onun için bizim Millet olarak mayamız çok sağlam. Ne güzel demiş şairimiz Mehmet Akif İstiklal Marşımızda ; “Korkma, Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak, Sönmeden Yurdumun üstünde TÜTEN EN SON OCAK”

 

Evet, yurdumuzun üzerinde en son bacası tüten bir ev kalıncaya kadar bu topraklarda mücadelemiz devam edecek, kimsenin bundan en ufak bir şüphesi olmasın..Saldırının yaşandığı akşam canımı sıkan ve üzüldüğüm bir konuyu da paylaşmak istiyorum sizlerle.

 

Çarşamba akşamı Ankara’daki hain saldırıların ardından televizyonların değişik kanallarından bilgiler edinmeye çalışırken kumanda elimde kanal kanal gezinirken TRT Müzik kanalında bir de ne göreyim? Sıra geceleri adlı bir program! Şarkılar, türküler gırla gidiyor. Bir canım sıkıldı, bir üzüldüm anlatamam, deyim yerindeyse bütün ayarım kaçtı. Benim sıkça seyrettiğim birkaç müzik eğlence TV. kanallarım var. Bir de onlara bakayım onlar da müzik – eğlence programı var mı diye merak ettim? Her akşam müzik – eğlence programı yapan başta Flaş Tv, Tek Rumeli Tv, Rumeli Tv.de müzik programları olmayınca sevindim bu sefer. Devletin kanalı TRT’de müzik programı hem de acımızın en yüksek olduğu dakikalarda, morallerimizin en bozuk olduğu saatlerde. Ben şahsen yakıştıramadım. Çok söylenecek söz var, çok yazılacak yazı var da zaman bu zaman değil. Zaman birlik ve beraberlik zamanı.  Delinin Eline Değnek Verme Zamanı değil. Delinin eline değnek verirsek rastgele savurur, kime vuracağını düşünmez hiç.. Söylemek istediklerimi pek söyleyemedim ama anlayan da anlamıştır ne demek istediğimi…

HOŞÇAKALIN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam