• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DERNEK DEDİĞİN BÖYLE OLUR

DERNEK DEDİĞİN BÖYLE OLUR

 

Hasan GÜNER
 
Fem Dershanesi ile yapılan protokol çerçevesinde 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri, 18.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek kurs, dernek üyelerine ve çocuklarına ücretsiz olacak. Ücretin dernek tarafından karşılanacağı kurstan faydalanmak isteyenlerin derneğe başvuru yapması gerekiyor. 
Bu sosyal sorumluluk projesine dair gazetemize açıklamada bulunan Dernek Başkanı Lütfi Akyüz “Proje, gençlerimizin yönetim kurulumuza müracaat etmesi sonucu çıktı. KPSS sınavı yaklaştığı için araştırma yaptık. Sağ olsun Fem Dershanesi de bize kolaylık gösterdi. Buna karşılık oturup bir protokol imzaladık.
1 Mayıs Salı günü kursumuz başlayacak 30 Haziran günü bitecek. Haftada iki gün akşam 6 ile 9 saatleri arası gerçekleşecek. Sınıflarımızı da ikiye ayırdık. Bayanların sınıfı ile erkeklerin sınıfı ayrı olacak. Dernek olarak gençlerimize katkı sağlıyoruz ve iyi tepkiler alıyoruz.
Derneğimizin yönetim kurulunu oluşturan Köksal Aslan, Ebutalip Dursun, Sefer Güneş, Tuncay Acun, Umut Acar, Emrah Dursun ile denetleme kurulumuzu oluşturan Caner Şentürk, İsmail Özdemir ve Hüccet Aslan'a teşekkür ederim.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. TEBRİK – Dernek başkanı ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum , gerçekten takdir edilecek bir proje herkese örnek olsun .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam