• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DOĞUŞ SUNİ AİLESİ AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

DOĞUŞ SUNİ AİLESİ AKŞAM YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

Doğuş Suni Deri Fabrikası çalışanları  Huzurevi sakinleri ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetlerden çocuklar ve yaşlılarla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Fabrika sahibi Şermin Kahraman, çalışanlarına iş hayatında gösterdikleri özveriden dolayı teşekkürlerini sundu.

İlimizin öncü firmalarından olan Doğuş Suni Deri Fabrikası yöneticileri, çalışanları ve çalışan personelin aileleri ile birlikte akşam yemeğinde bir araya gelirken, birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir akşam geçirdiler.

 

Müzikler ve şarkılar eşliğinde yenen yemek sonrasında geceye yapılan çekiliş damgasını buldu. Birçok çalışan personele çeşitli hediyeler dağıtılırken, çalışanlar dönemin yorgunluğu biraz olsun gerçekleşen gecede atmış oldular.

Yemekte bir konuşma gerçekleştiren fabrika sahibi Şermin Kahraman,8 yıl önce Bilecik’e geldiğini söylerken, firmanın bu kadar büyümesindeki en büyük etkisinin çalışanları olduğunu söyledi.

 

Firma sahibi Kahraman, çalışanlarına bu zamana kadar gösterdikleri özveriler için teşekkür ettiği konuşmasına şu şekilde devam etti:

“Buraya geleli 8 yıl oluyor.8 yıl önceki ve şimdiki hali hepimiz, dışarıdaki rakiplerimiz suni deri piyasasındaki herkes ne kadar büyük bir başarı elde ettiğimizi söylüyor. Bunda en büyük etken sizlersiniz.

Bu süreç içerisinde sizlerle çok büyük bir gönül bağım oldu benim. Hepinizi bir arada gördüğüm zaman ben hakikaten çok mutlu oluyorum. Sizlerin çalışmaları, bizleri bu duruma getirdi. Bunun için hepinize gerçekten şükran borçluyum. İnşallah daha da iyi olalım. Bu ekonomik koşullarda, bu şekilde bizim bu yerlere gelmemiz inanın mucize gibi bir şey.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam