Dolmuş Güzergahlarında Yeni Düzenleme

Dolmuş Güzergahlarında Yeni Düzenleme

 

Bozüyük Minibüsçüler Derneği Başkanı Paşa Dündar, 3 ve 4 numaralı halk dolmuşu güzergahlarının yeniden düzenlendiğini bildirdi.
Dündar, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda belediye ile yapılan çalışma sonucu güzergahların değiştirileceğini söyledi.
Yeni uygulamanın 18 Haziran'da başlayacağını belirten Dündar, şöyle devam etti:
''Bozüyük'te 4 hatta halkımıza hizmet ediyoruz. Her geçen gün büyüyen ilçemizde, halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için dolmuş hatlarında belediyeyle birlikte bir düzenleme yaptık. 18 Haziran Pazartesi günü başlayacak uygulamayla ilçemizin Eskişehir çıkışında bulunan toprak fabrikalarından çıkan ve Sarar Alışveriş Merkezi'ne kadar giden 3 numaralı dolmuş hattı, yine fabrikalardan başlayacak ve Belediye Kavşağı'ndan Saraycık Caddesi'ne inecek. Buradan Çarşı Mahallesi'ndeki Fen Lisesi'nin bulunduğu kanal boyundan seyredecek dolmuşlar, Sarar Alışveriş Merkezi'ne kadar gidecek."
Dündar, Yeşilkent'ten başlayan ve çarşı merkezinden geçerek Tekke Mahallesi Setbaşı mevkisine giden, dönüşte ise adliyeye uğrayarak yeniden Yeşilkent'e çıkan 4 numaralı hattaki dolmuşların da sırasıyla Yeşilkent, Tekke Mahallesi ve Setbaşı mevkisine çıkarak buradan Bölge Trafik Denetleme Şubesi ve Açık Cezaevi'ne kadar gideceğini kaydetti.
Yaz aylarında düğünlerin artması nedeniyle her gün saat 21.00'a kadar normal sefer yapıldığını belirten Dündar, bu saatten sonra nöbet aralıklarının sıklaştırılacağını sözlerine ekledi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam