DOSTLAR 35 YIL ARADAN SONRA BULUŞTULAR

DOSTLAR 35 YIL ARADAN SONRA BULUŞTULAR

1980’Li yıllarda Bilecik İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan ve aynı zamanda Bilecikspor’un Teknik Direktörlüğünü yapan Muhittin Yegül Bilecik’teki dostlarıyla bir araya geldi. Polis Baş müfettişliğinden emekli olan ve emekli olduktan sonra Sakarya ilinde yaşamını sürdüren Muhittin Yegül yıllar sonra eski dostlarıyla bir araya gelerek hasret giderdi. Bilecik ASKF Başkanı Nusret Tosun ve Futbol İl temsilcisi Engin Toku’nun da bir zamanlar hocası olan Yegül’ün duygulu anlar yaşadığı kaydedildi.

8

ESKİ YÖNETİCİLER VE FUTBOLCULAR KARŞILADI

Bilecikspor’un eski yöneticileri Erdoğan Toka, Sami Erçin ve Vedat Özbey gibi isimlerin yanı sıra eski Bilecikspor’lu futbolcular Ruşen Gül, Haluk Güven, Mithat Şişli, Yüksel Yıldız da ziyarette hazır bulundular. Koyu bir Beşiktaş (BJK) taraftarı olmasıyla bilinen Emekli Polis Baş Müfettişi Muhitttin Yegül’e Bilecik’li dostları tarafından çeşitli hediyeler de takdim edildi. Eski yıllara ait anıların anlatıldığı ziyarette Yegül yaptığı konuşmasında çok duygulandığını belirterek; “Bizler meslek icabı bir çok yerde görev yaptık. Ben Bilecik’e Kars’tan gelmiştim. Burada yaşadığım o yılları, güzel günleri ve dostlarımı asla hiçbir zaman unutmadım.

YEGÜL; “ÇOK DUYGULANDIM”

Bu gün burada birçok dostumu bir arada görmekten son derece mutlu oldum. Benim hakkım varsa kat kat helal olsun, sizler de haklarınızı helal ediniz” ifadelerine yer verdi. Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekinilmesiyle son buldu. Diğer yandan Muhittin Yegül’ün 19 Mayıs Perşembe günü “Şöhretler Karması” futbol karşılaşmasına da katılacağı belirtildi.

TAYFUR ÜN TELEFONLA ARADI

Öte yandan Bilecik 18.dönem Milletvekili Tayfur Ün de Muhittin Yegül’ü telefonla arayarak hasret giderdiği öğrenildi.

5 4 21

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam