• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
DURSUN: “Ben CHP’nin doğru düzgün bir eserini görmedim”

DURSUN: “Ben CHP’nin doğru düzgün bir eserini görmedim”

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Ebu Talip Dursun, Cumhuriyet Halk Partisini eleştirdi. Dursun, çok konuşulacak ifadeler kullandı. 

Bilecik Belediye Meclisi 2014 yılının son toplantısında bazı anlarda tansiyonun yükseldiği görüldü.

Söz alıp kürsüye gelen Ak Partili Meclis Üyesi Ebu Talip Dursun, Cumhuriyet Halk Partisine eleştirilerde bulunarak  “Bekara hanım boşama kolay” sözlerini sarf etti.

Dursun, “Daha önce CHP hiç iktidar olmamış gibi konuşuyor, bekara hanım boşamak kolay. Onun için sanki Bilecik’te hiç yönetimde bulunmamış gibi sorular soruyorlar” diyerek sözlerine şöyle devam etti:

 “CHP zamanında su parası yazmaya gelirlerdi ki olan olayı anlatıyorum. Su paraları MHP’lilerden, Refah ve Doğru Yol partilerinden alınırdı. CHP’lilerin suları yazılmazdı. İftira atmıyorum. Belediye tutanaklarına baktığınızda anlarsınız. Ben CHP’nin doğru düzgün bir eserini görmedim. Siz öyle bir anlatıyorsunuz ki; Sanki CHP iktidarda her şeyi yapmış gibi anlatıyorsunuz, sizin döneminizde bana göre hiçbir şey yapılmamıştır. Bize soru sorma hakkı olan son parti CHP’dir” dedi.

Ebu Talip Dursun’un bu konuşmalarının ardından kendilerine söz hakkı doğduğunu belirten CHP Grup sözcüsü  Seyfi Özgen  ise Dursun’un iddialarının gerçeği yansıtmadığını vurguladı. Özgen şunları söyledi:

“CHP’nin bugüne kadar yaptığı eserler ortada, hangi dönemde kimin başkanlığında neler yapılmış onları çıkartırız konuşuruz. İkincisi su paralarının alınıp alınmamasıyla ilgili bunu ispat etmek zorundasınız. Biz belgelerle konuşuyoruz, ezbere konuşmuyoruz. Siz iktidarın Belediye Başkanlığına sahip bir Belediyesiniz, bizim yaptığımız yanlışlık varsa çıkarsınız bizi mahçup edersiniz. Ben bunu size yakıştıramadım” diyerek serzenişlerde bulundu.  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam