DUYARLI VATANDAŞIN TALEBİ SONUCU VALİLİK HEMEN HAREKETE GEÇTİ

DUYARLI VATANDAŞIN TALEBİ SONUCU VALİLİK HEMEN HAREKETE GEÇTİ

Korona Virüs sebebi ile vatandaşların evden çıkmaması ve hayatın durağanlaşması ile sokak hayvanları da yemek bulmakta zorlanıyor.

Sokak hayvanlarının yemek bulamamasından dolayı, Aşağı Köy de ikamet eden Mustafa Arıcan, Bilecik Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu ile iletişime geçerek sokak hayvanları için mama istedi.

Arıcan’ın bu talebi üzerine hemen harekete geçen Bilecik Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu, sokak hayvaları için talep edilen mamaları Arıcan’a vererek. Göstermiş olduğu duyarlı davranıştan dolayı kendisine teşekkür etti.

Bu duyarlı davranış ile ilgili olarak Bilecik Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Sokak hayvanlarının aç kalmasından dolayı üzüntü yaşadığını belirten Arıcan’ ın talebi Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerimiz tarafından hızla yerine getirildi. Valiliğimiz Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerimiz, Aşağı Köy sakinlerinden Mustafa Arıcan’ ın sokak hayvanlarının aç kalmaması için talep ettiği kedi mamasını kendisine teslim etmesinin ardından duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür etti” ifadelerine yer verildi. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam