EĞİTİME YÜZDE 100 DESTEK PROJESİ
admin • 20 Eylül 2013 11:07:28 
EĞİTİME YÜZDE 100 DESTEK PROJESİ

Okul Müdürü Ayhan Özgür, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, öğretmen ile öğrencilerin katıldığı törende, okulun teknoloji sınıfının ihtiyaca cevap veremez halde olduğunu belirterek, elektrik-elektronik teknolojisi bölümünün bilgisayar laboratuarının eski teknolojiyle hizmet vermeye çalıştığını söyledi.

Bilecikli işadamlarından ve aynı zamanda okuldan mezun olan Turgut Özen'in bilgisayar laboratuarını yenileyerek eğitime verdiği önemi gösterdiğini belirten Özgür, "İş adamımıza teşekkür ediyoruz. Yenilenen laboratuarımız hayırseverimiz sayesinde 27 adet son sistem bilgisayara kavuştu. Bilgisayar laboratuarı yaklaşık 27 bin 500 liraya mal oldu" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şişman ise eğitim alanında Bilecik'in başarılı bir il olduğuna değinerek, "Bilecik insanı eğitime büyük önem veriyor. Bilgisayar laboratuarının yenilenmesini yine bir hayırsever iş adamımız üstlendi. Buradan kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Hayırseverlerimizin eğitime yaptığı katkılar arttıkça Bilecik'in eğitimdeki başarı ortalaması da her geçen gün daha da yükselecektir. Bu yapılan yatırımların hepsi öğrencilerimiz için" şeklinde konuştu.

Şişman, öğrencilerin dürüst, çalışkan, yenilikçi, öğrenmeye hevesli, araştırmacı olmaları ve teknolojiyi takip etmeleri tavsiyesinde bulunarak, fark yaratmak için bunların gerekli olduğunu vurguladı.

Konuşmaların ardından bilgisayar laboratuarının açılışı gerçekleştirildi. (Bilecik Valiliği)

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x