EKOLOJİK TURİZME AÇILAN KURŞUNLU KÖYÜNDE BİR ETKİNLİK DAHA

EKOLOJİK TURİZME AÇILAN KURŞUNLU KÖYÜNDE BİR ETKİNLİK DAHA

Üsküdar Amerikan Kız Lisesi Mezunları, Üsküdar Amerikan Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenleri diktikleri ceviz ve çam fıstığı fidanlarıyla Gölpazarı ilçesinin Kurşunlu Köyünde hatıra ormanı oluşturdular.

1

Ekolojik turizme açılan Gölpazarı ilçesi Kurşunlu köyü Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Farklı etkinlik ve projeleriyle dikkat çeken Kurşunlu Köyü bu hafta Üsküdar Amerikan Kız Lisesi Mezunları, Üsküdar Amerikan Lisesi Öğrencileri ve Öğretmenlerini ağırladı. Gelen 25 kişilik bir grup Kurşunlu Köyü’nün korunmaya alınan bölümüne Gölpazarı Orman İşletme Müdürlüğü’nden aldıkları ceviz ve çam fıstığı fidanlarıyla hatıra ormanı oluşturdular.

3

Konu hakkında görüşlerini aldığımız Kurşunlu köyünde kurmuş olduğu Köy Turizmi hizmetiyle ve başarılı hayat öyküsüyle örnek model olmuş Bedriye Berber Engin, etkinliğin 29 Ekim’de TİN TİN TUR ekibiyle gelecek olan 46 kişiyle devam edeceğini söyledi. Başarılı girişimci Berber Engin, ayrıca fidan ve malzeme desteği için Gölpazarı Orman İşletme Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

2

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam