Eldemir adaylığını resmen açıkladı

Eldemir adaylığını resmen açıkladı

Halil Eldemir, Ak Parti İl Başkanlığında gerçekleştirdiği bir basın açıklamasıyla resmi adaylık başvursunu yaptığını açıkladı. 2007 seçimlerinde de bir adaylığının bulunduğunu belirten Eldemir,

Eldemir açıklamasında şu ifadelerde bulundu:

“Müntesibi olmaktan onur duyduğum Ak Parti’den 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem parlamento seçimlerinde Bilecik Milletvekili olabilmek için Ak Parti’den aday adayı olarak bugün müracatımı yapıyorum. Öncelikle bu karramızın ülkemize, milletimize, Bilecik’imize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah mahcup etmesin.

Asil milletimizin sorumluluk sahibi, idealist bir ferdi gibi, Bilecik’in bir evladı olarak, bu ülkeye ve millete hizmet brcumuzun olduğu bilincindeyim. Bu borcu ödemek, lider ülke Türkiye ideallerine ulaşmada, genel başkanımız ve başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun çalışma ekibinin içinde yer alabilmek maksadı ile Bilecik milletvekilliği aday adaylığına müracaat etmekteyim.

Ak Parti’yi diğer partilerden ayıran en önemli husus, millet,n kurduğu, sevgi ve desteği  ile büyüttüğü bir parti olmasıdır. Kurulduüğu günden bugüne, her seçimi açık ara farkla kazanmış, her seçimde oyunu ve desteğini arttırmış bir parti olmasıdır. Bu destek ve sevgi, liderleirnden, ak kadroların içndeki konusunda uzman, liyakatli, dürüst, çalışkan bir ekibin  millete hizmeti ibadet aşkıyla yapmasından kaynaklanmaktadır.

İktidarımız süresince bazılarını  hayal dahi edemeyeceği hizmetleri milletimizin istifadesine sunmuştur. Sağlıktaki yatırımlar, eğitimdeki yatırımlar, şehirci,likteki yatırımlar, ulaşımdaki yatırımlar, dış politikadaki başarılar, ekonomideki planlamalar, milletimizin takdirini görmüş ve partimize olan destek artmıştır. Kadirşinas milletvekilimizin ve Bilecikli hemşehrilerimizin önümüzdeki seçimlerde de desteklerini arttırarak devam ettireceklerine inancımız tamdır.

Daha önceki 2007 seçimlerinde de aday olmuş teşkilat mensubu bir kardeşiniz olarak da buna inancımı bütün seçim dönemindeki çalışmalarımda söylemiştim. Gayretlerimi de ona göre yapmaya çalışmıştım. İnşallah bu dönem yine adaylığa talibim ama aday olsam da, olmasam da ben bu davanın bir neferiyim. Sonuç itibariyle 2 tane milletvekilliği için el birliğiyle gayret göstereceğim. Genel meclisi üyelerimize, belediye meclis üyelerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Aday adayı olma kararımla birlikte şahsıma teveccüh gösteren, Bilecikli hemşehrilerimize desteklerinden dolayı şükranlarımı sunarım.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin şimdiden ülkemize, milletimize ve Bilecikimize hayırlı olmasını diliyorum.”

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Hayırlı Olsun – Halil Bey kardeşim, hayırlı olsun. Sen herdaim en güzellerini başardın. Rabbimiz sana güzel işlere vesile etsin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam