ELDEMİR BİR İLKE İMZA ATTI

ELDEMİR BİR İLKE İMZA ATTI

Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir aynı sene içerisinde 2. Mazbatasını aldı.

Eldemir bir ilke imza attı

7 Haziran seçimlerinin ardından tekrarlanan 1 Kasım erken seçimlerinde de milletvekili olmaya hak kazanan Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir dün düzenlenen bir törenle yıl içerisinde 2 mazbatasını alarak bir ilke imza attı.

Bilecik Belediyesi Çay Bahçesi önünde toplanan partililer ile birlikte Bilecik Adliye binasına yürüyen Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, mazbatasını Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahiner’in eşi Bilecik Adliyesi Hakimesi Arzu Şahiner’in elinden aldı.

“Bize oy versin, vermesin tüm vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz”

Mazbatasını aldıktan sonra konuşma yapan Eldemir aynı yıl içerisinde 2. Mazbatayı almanın Türkiye siyasi tarihinde bir ilk olduğunu kaydedere k, bundan sonra kendilerine oy veren vermeyen tüm Bilecikliler için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Eldemir şöyle konuştu:

“Bu seçimlerde sandık görevlileri, müşahitlerimiz, sandık kurulu üyeleri, ilçe seçim kurulları ve il seçim kurulumuz seçimin demokratik bir şekilde geçmesi ve seçimin üzerinde meşruiyet problemi olmayışı noktasında en büyük gayreti ve emeği gösterdiler ondan dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz tabi aynı yıl içerisinde ikinci mazbatayı almış bulunuyoruz. Bu Türkiye siyasi hayatında ender olan bir durum daha doğrusu ilk olan bir şeydir. İnşallah hayırlısı olur. Bu gün 1 Kasım seçimlerine AK Parti Milletvekili adayı olarak girdik, seçimin neticesinde Bilecik Milletvekili olarak çıktık. Bundan sonra bize oy versin, vermesin tüm Bileciklilerin milletvekili olarak çalışmaya devam edeceğiz. Bizi bu mazbata törenimizde yalnız bırakmayan belediye başkanlarımıza ve özellikle hemşerilerimize, bütün muhtarlarımıza özellikle çok teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimizden de “Bizleri cenab-ı Allah mahcup etmesin” diye özellikle dualarını istiyorum.”

Törenin ardından toplu fotoğraf çekimine geçildi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam