• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ELDEMİR BOZÜYÜK’TE MUHTARLARLA BULUŞTU

ELDEMİR BOZÜYÜK’TE MUHTARLARLA BULUŞTU

“Bozüyük İçin Çalışmaya devam”

 Keyifli bir sohbet ortamında karşılıklı soru cevap şeklinde gerçekleşen kahvaltıda köy ve mahalle muhtarları ile yapılan ve yapılması planlanan projeler konuşuldu. Kahvaltıda İlk olarak konuşan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı “Öncelikle düzenlediğimiz kahvaltıya katılan başta Milletvekilimiz Sayın Halil Eldemir’e Ak parti İlçe Başkanı Mesut Çetin ve katılan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler Bozüyük  Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm  projelerde  muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda adımlar atmaya gayret ettik, muhtarlarımız halkın sürekli  nabzını tutan bir konumda yer almaktadır. Bozüyük Belediyesi olarak muhtarlarımıza bizimle göstermiş oldukları iş birliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum, gerçekleştirdiğimiz her projede olduğu gibi bundan sonrada yapacağımız her projede vatandaşımızın en iyi şartlarda yaşaması için ve Bozüyük için çalışmaya devam edeceğiz ”. Dedi. “Ayrıca Ankara’da göstermiş olduğu yoğun çabalar ve girişimler sonucu Bozüyük’e ve köylerine sağlamış olduğu imkanlardan dolayı Milletvekilimiz Halil Eldemir’E çok teşekkür ederim”diyerek sözlerini tamamladı.

 

“Verdiğimiz Sözlerin %80’i 4 Ayda Yerine Getirdik”

Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ dan sonra konuşan AK Parti Milletvekili Halil Eldemir, muhtarlara “ AK Parti olarak 13 senedir yaptığımız hizmetler ortada, parti olarak bildiğimiz bir şey var ki o da şudur, vatandaşlarımızın her zaman en yakınında olmalıyız, onların sorunlarını çözmek ve onlara en iyi hizmeti sunmak için en altta yer alan birimden itibaren vatandaşlarımız ile iç içe olmalıyız. Bu yüzden muhtarlarımız bizlere yol göstermekte ve birlikte istişare yapmakta en önemli unsurlardan biridir, Bizler AK parti olarak 1 Kasım seçimlerinde verdiğimiz sözlerin % 80’ini 4 ay gibi kısa bir sürede yerine getirdik; asgari ücrette yapılan düzenleme,  girişimci gençlere verilen destek primleri, emekli maaşlarına getirilen zam ve birçok düzenlemeye imza attık, tüm bunları ve diğer sözlerimizi yerine getirmeye de devam edeceğiz” .diyerek böyle bir organizasyondan dolayı Belediye Başkanı  Fatih Bakıcı’ ya teşekkür etti.
Konuşmaların ardından mahalle ve köy muhtarlarının köyler ve ilçe genelinde ki çalışmalar hakkında ki sorularını cevaplayan Eldemir ve Bakıcı, Bozüyük ve köylerine yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür eden muhtarların sözlerinden duydukları  memnuniyeti dile getiren bu tür organizasyonların devam edeceğini belirtti ve toplantıyı sonlandırdı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam