• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ELDEMİR MÜJDEYİ VERDİ! YILAN HİKÂYESİ MUTLU SONLA BİTİYOR

ELDEMİR MÜJDEYİ VERDİ! YILAN HİKÂYESİ MUTLU SONLA BİTİYOR

Bilecik Milletvekili Halil Eldemir uzun bir aradan sonra Yenişehir Yolu’yla ilgili müjdeyi verdi.

Yenişehir Yolu’nun ihale sürecinin tamamlandığını ve çalışmaların en kısa süre içerisinde başlayacağını belirten Eldemir şu ifadelerde bulundu:

“Bilecik kamuoyumuzun gündemini uzun süredir meşgul eden toplam 48,6 km uzunluğundaki Bilecik Yenişehir Yolunun 17,2 km.si Sathi Kaplamalı Bölünmüş Yol olarak tamamlanmış, kalan 31,4 km yolun Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) kaplamalı Bölünmüş Yol olarak yapımı ve 17,2 km’lik kesiminin de BSK kaplamasının yapımı işi ihale edilmiş fakat yapılan itirazların sonucunda ihale süreci tamamlamamıştır.

Bu bağlamda; Kamu İhale Kurumu (KİK) tarafından proje ile ilgili alınan nihai kararlar verilmiş bunun neticesinde de, 23.02.2016 tarihinde müteahhit firma ile sözleşme imzalanmıştır. İnşaat çalışmaları en kısa sürede başlayacaktır.

İlimizin gelişimine büyük katkı sağlayacak bu projenin gerçekleşmesi için desteklerini esirgemeyen başta Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Karayolları Genel Müdürlüğü’ne teşekkür eder, projenin en kısa sürede tamamlanıp aziz milletimizin hizmetine sunulmasını dilerim. Bu projeyi yakından takip eden tüm hemşerilerime hayırlı olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam