• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ELDEMİR OSMANELİ’NDE MUHTARLARLA BULUŞTU

ELDEMİR OSMANELİ’NDE MUHTARLARLA BULUŞTU

Eldemir, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Yalçın Karaca, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile mahalle ve köy muhtarlarının katıldığı toplantıda, iktidara taşıyan millete karşı sorumluluklarının arttığını belirterek, milletvekili olarak da meclis çalışmaları dışında hemşerileriyle birlikte olmaya gayret ettiğini söyledi.

İlçelerde geniş katılımlı istişare toplantıları düzenlediklerini belirten Eldemir, şöyle konuştu:

"Osmaneli ilçemize yapılanlar, yapımı devam edenler, yapılması gerekenler ve sorunları ele aldık. Bu toplantılar, 'toplantı olsun' diye yapılan toplantılar değil. Notlarımızı aldık. Ankara'da bunun yakından takipçisi olacağız. Hizmet için en altta yer alan birimden itibaren vatandaşlarla iç içe oluyoruz. Bu yüzden muhtarlarımız bizlere yol göstermekte ve birlikte istişare yapmakta en önemli unsurlardan biridir. 1 Kasım seçimlerinde verdiğimiz sözlerin yüzde 80'ini 4 ay gibi kısa bir sürede yerine getirdik. Diğer sözlerimizi yerine getirmeye de devam edeceğiz."

Eldemir, toplantının ardından Kaymakam Çakıcı'yı ve Belediye Başkanı Şahin'i makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam