ELDEMİR VE TÜZÜN’DEN TEŞEKKÜR

ELDEMİR VE TÜZÜN’DEN TEŞEKKÜR

Eldemir, “Değerli hemşehrilerim,Kıymetli dava arkadaşlarım,Milletimizle birlikte kazandığımız,1 Kasım tarihi zafer gecemize emeği geçen, AK Parti il-ilce başkanları ve yoneticilerimize, 
belediye başkanlarımıza, il genel ve belediye meclis üyelerimize, il-ilçe kadın kolları başkanlarımıza ve değerli yönetimlerine, il-ilçe gençlik kolları başkanlarımıza ve değerli yönetimlerine, mahalle ve köy başkanlarımıza ve yönetimlerine, sandık kurul üyelerimize,müşahitlerimize, aynı zamanda seçim sonuçlarını sisteme giren kardeşlerimize,aziz milletimize ve tüm Bilecikli hemşehrilerimize çok teşekkür ederim.Allah razı olsun” ifadelerinde bulundu.

 

Tüzün ise “Gecemizi gündüzümüze katarak hep beraber çalıştık. Binlerce hemşehrimize ulaştık. Parti teşkilatındaki tüm arkadaşlarıma, gönüldaşlarıma ve yoldaşlarıma, destekleyenlere, kısacası tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkür ediyorum. 
Seçimden oylarımızı artırarak yeniden alnımızın akıyla çıktık. Yarından itibaren Bilecik’in ve Türkiye’nin geleceği için kaldığımız yerden çalışmaya devam edeceğiz…”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam