• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ELDEMİR’DEN BOZÜYÜK’E HASTANE MÜJDESİ

ELDEMİR’DEN BOZÜYÜK’E HASTANE MÜJDESİ

AK Parti Bozüyük İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Bozüyük'te AK Parti Danışma Kurulu Toplantısı Metristepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıya AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münir Şahin, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, AK Parti Bilecik Eski Milletvekili Fahrettin Poyraz, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin, AK Parti il genel meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, ilçe başkanları il ve ilçe kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

ÇETİN “TEŞKİLATIMA GÜVENİYORUM”

AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, teşkilat olarak yapılacak her seçime her an hazır olduklarını kaydetti. Kadın kolları ve gençlik kollarına olan güvenini vurgulayan Çetin, "Ben teşkilatıma güveniyorum.Yarın bir seçim var dese bize Genel Merkezimiz biz hazır olduğumuzu ifade etmek istiyoruz." dedi.

BAKICI“13 YILDA CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPILDI”

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı: "2014 yılında vekaleten almış olduğumuz görevi asalete çevirdik" Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'da asıl olanın partiye gönül vermiş gecesini gündüzüne katan hakikaten bu parti için çalışan teşkilat üyeleri olduğunu söyledi. Gerçekleştirilen projelerin halka aktarılmasının gerekli olduğunu, ilçe danışma toplantısında projelerinde tanıtılmasının önemini dile getirdi. 2009 yılında siyasete meclis üyesi olarak başladığını belirten Bakıcı, "2014 yılında vekaleten almış olduğumuz görevi asalete çevirdik. Önemli olan hoş bir seda bırakmaktır, belki de hepimizin tek amacı budur. Fahrettin Abimiz kendisi burada 3 dönem milletvekilliği yaptı, kendisi için çok sohbet etmiyor, buralara çok uğramıyor deseler de bana göre önemli olan Ankara'da sunulan projeleri burada gerçekleştirmektir." diye konuştu. Ak Parti Bilecik Eski Milletvekili Fahrettin Poyraz: " İşimiz bitti mi? Hayır işimiz yeni başlıyor." Sadece plaket almak için bulunduğunu, kendisi için hazırlanan slayt gösterisine ve kendisi için yazılmış şiirin büyük bir sürpriz olduğunu belirten Fahrettin Poyraz; "Yola çıktığımızda ilimizin ve ilçemizin birikmiş dağ gibi sorunları vardı ama bitirecek aşamaya geldik, işimiz bitti mi? Hayır işimiz yeni başlıyor. Yani şuanda tabiri caizse kalbi durmak üzere olan bir hastayı 2002 yılında biz Türkiye'yi böyle devraldıktan sonra Türkiye'yi ayağa kaldırdık ama ayağa kaldırdıktan sonra şunun da farkına vardık, aslında Türkiye ayağa kalktı ama sorumluluğu kendisinden ibaret değil. Türkiye'nin ümidi olan toplumlara yardım edecek gücü yoktu. 13 yıllık dönem zarfında öncelikle Türkiye'de yaşayan insanların temel problemleri hakkında ciddi çalışmalar, reformlar yapıldı. Bu ülke kendi gücüyle devlet eliyle kendi insanına zulümlerin yapıldığı günleri gördü." dedi.

 

ELDEMİR “AK PARTİLER İÇİN VEFA ÇOK ÖNEMLİDİR”

Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir: " Hem ülkemizi daha ileriye taşıyacağız hem de dünyanın dört bir tarafından bizde umudu olan insanları boşa çıkarmayacağız" Ak Partililer için vefanın önemine değinen Eldemir düzenlenen danışma kurulu toplantısının vefanın bir örneği olduğunu kaydetti. İnsanlara hayatta iken vefa göstermenin çok önemli olduğunu söyleyen Eldemir; "Bu akşamı organize eden ilçe teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Umarım bizim arkamızdan da teşkilatlarımız böyle güzel programlar yapar. Günler geçiyor, Türkiye gelişiyor, Bilecik'te gelişiyor, Bozüyük'te gelişiyor. Bu kadar gelişmenin yanında eğer siz ülkenizi bir taraftan geliştirirken insanınıza kıymet verirken bunun yanında da Dünya'da mazlumları, Dünya'da sizden medet umanları unutmuyorsanız ve onlara gönlünüzü açıyorsanız mesele budur. İşte bunun için hep beraber çalışacağız, hep beraber gayret göstereceğiz.Hem ülkemizi daha ileriye taşıyacağız hem de dünyanın dört bir tarafından bizde umudu olan insanları boşa çıkarmayacağız. Bir süreç yaşadık, biz 2002 yılında milletimiz ne derse odur, milli iradeyi hiç bir güce terk etmeyeceğiz dedik. Biz verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya devam edeceğiz. Bir şeyler yapma gayreti içindeyiz.

ELDMİR’DEN HASTANE MÜJDESİ

"Arsa problemimiz hallolur hallolmaz Bakanlığımıza tebliğ edip hastanemizi yatırım programımıza aldıracağız." Bozüyük'ümüzü ilgilendiren bir takım projeleri de takip ediyoruz. Bozüyük ilçemizde 3 noktada sağlık hizmetleri devam ediyor. Yani hastanemiz 3 parça halinde bununla alakalı belediye başkanımız da bir arsa oluşturma, bir arsa üretme çabasına girdi ve çok az bir eksiği kaldı. Arsa problemimiz hallolur hallolmaz Bakanlığımıza tebliğ edip yatırım programımıza aldıracağız. Bu bizim seçimlerden önce Bozüyüklü hemşerilerimize verdiğimiz bir sözümüzdü. "Lojistik köy projesinde kamulaştırma problemimiz çözüldü." Diğer yandan Bozüyük ile alakalı olarak bir kaç senedir gündemde olan lojistik köy meselesi ile ilgili olarak biliyorsunuz bir kamulaştırma problemimiz vardı. Bakanlar kurulu kararı ile burası acil kamulaştırma programına alındı, artık kamulaştırma problemimiz kalmamış oldu. Kamulaştırma işlerimiz ayrı yürüyecek, yatırımımız ayrı yürüyecek.2016 yılında buranın inşaası ile ilgili mesafe kat etmiş olacağız. Bozüyük ilçemizin evsel atıklarının ve kanalizasyon atıklarının arıtma tesisi ile alakalı Devlet Su İşlerimiz bir proje ihalesine çıktı ve Bozüyük ilçemizin arıtma tesisi projelerini Devlet su İşleri yaptırıyor. "Doğu'da ve Güneydoğu'da birileri açtıkları çukura er ya da geç gömülecekler" Türkiye'nin şu anda doğusunda ve güneydoğusunda yapılmak istenen hepimizin huzurunu kaçırıyor. Şundan kimsenin şüphesi oılmasın Doğu'da ve Güneydoğu'da birileri açtıkları çukura er ya da geç gömülecekler. Büyük bir kararlılıkla terörle mücadeleyi de teröristle mücadeleyi de yürütüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda analar ağlamasın, çözüm olsun, akan kan dursun, o bölgede de huzur olsun, o bölgenin yayları da, dağları da akarsularının kenarları da piknik yapılan yerler olsun diye bir takım projeler geliştirdik ama geldiğimiz noktada devletin merhametli yüzünü birileri istismar etti. O istismarı yapanlar şuanda devletin çelik yumruğu ile yüzleşiyorlar.dedi. Konuşmaların ardından AK Parti ilçe teşkilat sorumlularına teşekkür belgeleri ve partiye katılan yeni üyelere rozetleri takıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ww.ytm.com – Bilecik devlet hastanesini yapıtınızda sıra Bozüyük e geldi biz laf istemiyoruz hizmet istiyoruz.biraz Cumhurbaşkanı’mızdan ders slın

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam