ELDEMİR’DEN GÖLPAZARLI’LARA BİR MÜJDE DAHA

ELDEMİR’DEN GÖLPAZARLI’LARA BİR MÜJDE DAHA

Seçildiği günden bu yana Bilecik’in kanayan yaralarına çözüm bulan Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir vatandaşlarına müjde vermeye devam ediyor.  Yenişehir Yolu, Devlet Hastanesi gibi Bilecik’in önemli sorunlarıyla yakından ilgilenerek çözüm getiren Eldemir, Gölpazarı halkını da getirdiği çözümlerle bir kez daha sevindirdi. Dikenliboğaz yolunun diğer kısmının Eldemir döneminde ihaleye çıkması hem Gölpazarı hem de Bilecik halkının Eldemir’e duyduğu saygı ve sevgiyi kat kat artırdı.

DİKENLİBOĞAZ TAMAMLANIYOR

Gölpazarı ilçesinin yıllardır bitmeyen sorunu olan Dikenliboğaz Yolu geçtiğimiz yıllarda ihale edilmiş ancak yüklenici firmanın yetersizliği nedeniyle işin tasfiyesine karar verilmişti. Tekrar ihale edilen ve yeni yüklenici firmaya teslim edilen çalışmalarda mesafe kat edilerek yolun bir kısmı hizmete açılmıştı.

Aradan geçen yaklaşık 3 senenin ardından Dikenliboğaz yolunun diğer bir bölümünün ihale aşamasına gelindiği öğrenildi.  23 Haziran 2016 tarihinde, 6+000-10+000 arası toprak işleri, sanat yapıları ve üst yapı işleri ve bağlantı yollarının yapım işi Karayolları 14. Bölge Müdürlüğünce ihalesi yapılacak. Başta Gölpazarı halkı olmak üzere tüm vatandaşlarımızın mağduriyetini gideren başta Başbakanımız Binali Yıldırım olmak üzere Ulaştıma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan’a, Karayolları Genel Müdürümüz İsmail Kartal’a, Bilecik Milletvekilimiz Halil Eldemir’e ve yolun yapımında katkı sağlayan herkese Bilecikliler olarak teşekkür ederiz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. şu doğalgazıda alt yapı çalışması sırasında yapımına yardımcı olsa çamur batak ve bozuk yolladan iki sefer çile çekmesek halil beye duyurulur iş yerimiz yok doğal gazımız bari olsun

  2. bilecikte osmanelinde bozüyükteki stadlar cürükk eski spor bakanı bahattan seker döneminden beri bakılmıyorrr bahattin baba bakmıstı bileciğe gercek bileciklii türkiyenin her yerine stad yapıyorlar bileciğe neden yok gençler spor yapmak futbol oynamak istiyorrr

  3. Vedat Bey AK Partiye geçse hizmet daha çok verilir.Devir parti devri değil hizmet alma devri.Vezirhan Belediyesi hizmet almaya çoktan başladı. Darısı Gölpazarı Belediyesinin başına.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam