• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Elektrik kesintisi

Elektrik kesintisi

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Bilecik İl İşletme Müdürlüğünden Duyuru:
23.12.2017  Cumartesi günü 09:00-09:30 ve 14:00-14:30 saatleri arasında  Bilecik ili Merkez ilçesi; Hamsu Kabin’den – Maliye Lojmanları TR 11, Merinos TR12 ve Bim TR13   çıkışı enerji Nakil Hattında bakım onarım çalışması yapılacağından belirtilen gün ve saatlerde Bilecik ili Merkez ilçesi İsmetpaşa Mahallesi Gazipaşa Mahlesine bağlı Atatürk Bulvarı bir kısmı Rasimbey Caddesi bir kısmı, İbrahim Bey caddesi bir kısmı, Dedeoğlu Caddesi bir kısmı , Aslan Sokak, Özgür Sokak, Kader Sokak, Hamzabey Sokak, Yayla Sokak, Devedağı Sokak, Kırlangıç Sokak, Rüzgarlı Sokak, Yunus Emre Sokak, Teraki Sokaka, Futbol Sokak  bir kısmı, Masharbey Sokaka, Asmalı Sokak, Muavenatı İçtimai Sokak, Salkım Sokak, Yahyabey Sokak, Kurtul Sokak, Bıçkıcı Sokak, Ahmetbey Sokaka ve Hamam Sokak’a enerji verilemeyecektir.
Ayrıca 09:00-14:00 saatleri arasında ise İsmetpaşa Mahallesine bağlı Aslan Sokak, Özgür Sokak, Kader Sokaka Hamzabey Sokak, Yayla Sokak Devedağı Sokak, Kırlangıç Sokak ve Rüzgarlı Sokak’a enerji verilmeyecektir.
Belirtilen gün ve saatlerde çalışmaların erken bitmesi halinde süre beklemeksizin enerji verilecektir. Abonelerimizin mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları önemle duyurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam