• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
EMEKTAR BAŞKANA VEFA YEMEĞİ

EMEKTAR BAŞKANA VEFA YEMEĞİ

Uzun yıllar partinin kadın üyelerine deyim yerindeyse “ablalık” yapan Genç için gerçekleşen yemeğe CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, İl Başkanı Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, Kadın Kolları İl Başkanı Nurten Bilecikligil, Kadın Kolları Merkez ilçe Başkanı Filiz Çetin Bayhan,gençlik kolları ve kadın kolları üyeleri katıldı. Yapılan konuşmaların ardından plaket ve çiçek takdimi ile program sonlandırıldı.

Mevcut başkan Nurten Bilecikligil yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

 “Kadın Kolları Başkanımız Filiz ablamızı bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Her ne kadar kadın kolları başkanlığından rızası ile ayrılmış olsa da ki ayrılmaması konusunda ısrarlarımıza rağmen, bedenen ve fikren her zaman yanımızda ve arkamızda olarak bizlere destek ve heyecan vereceğini adım gibi biliyorum. Bugüne kadar partimiz adına yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor ve partim adına plaketimizi takdim etmek istiyorum.”

Genç ise yaptığı teşekkür konuşmasında şu ifadeleri kullandı:“Bugün beni onurlandırdığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz bizi bir gün çağırdılar ve çalışmak üzere görev verdiler. Gece demedik, gündüz demedik kızlarımla çok güzel çalıştık. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. Her zaman bir aradayız. Ben bırakmadım, Cumhuriyet Halk Partisi’nde hep birlikteyiz.”

MEHMET SELİM SAÇTI

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam