EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZÜDOĞRU’YA ’’HAYIRLI OLSUN’’ ZİYARETİ

EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZÜDOĞRU’YA ’’HAYIRLI OLSUN’’ ZİYARETİ

Belediye Başkanı Selim Yağcı ziyaretinde yaptığı konuşmada, Bilecik'in sulh ve sükûnun hâkim olduğu, geçmişi ve bugünkü yaşantısı ile örnek teşkil edebilecek, güzel bir şehir olduğunu belirterek, Bilecik'in ayrıca doğanın ve yeşilliğin tüm güzelliklerini sergileyen şirin bir yerleşim yeri olduğunu kaydetti.

Bilcik'te bütün protokol olarak birlikte uyum içerisinde çalışmalar yaptıklarını dile getiren Belediye Başkanı Selim Yağcı, ''Sizlerle birlikte başarılı çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. El birlik içerisinde çalışmaya hazırız. Yeni görevinizin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bilecik İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek,  “Bilecik’te çok güzel bir çalışma ortamı var. Çalışan ve diyalogları güzel olan bir ekibi var. Bilecik huzurlu ve güvenli bir şehirdir. Huzur ve sükûnun güzel olduğu bir yerdir” dedi.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Özüdoğru’ya üzerinde, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” yazılı tabak hediye etti. (Bilecik Belediyesi)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam