Emniyetten bomba paniğine açıklama

Emniyetten bomba paniğine açıklama

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“21/07/2015 günü saat 23.00 sıralarında Müdürlüğümüz Çarşı Polis Merkezi Amirliğine müracaat eden A. K. isimli şahıs, resmi nikahlı eşi D.K.(31)’ nın hastaneye gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini belirterek kayıp müracaatında bulunmuş, D.K.’ nın sağlık sorunları olduğunu ve hayatından endişe ettiğini beyan etmiştir.

 

Adı geçen kayıp bayanla ilgili olarak, Bilecik Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince, ilimiz geneli ve şahsın bulunabileceği komşu iller olan Sakarya, Bursa, Kocaeli, Eskişehir ve İstanbul illeriyle irtibata geçilmiş ve bulunması yönünde çalışmalara başlanmıştır.

 

Kayıp şahsın bulunması yönündeki çalışmalar devam ederken; ulusal ve yerel basında canlı bomba olabileceği şeklinde yer alan ve eşgali bildirilen bayan şahsın, ilimizden kayıp olan D.K.(31) isimli bayan şahısla eşkal benzerliği göstermesi üzerine ivedilikle Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçilmiş, Kocaeli Emniyet Müdürlüğünden alınan görüntüler kayıp olarak aranan D.K.(31)’ nın yakınlarına gösterildiğinde canlı bomba olabileceğinden şüphe edilen bayanın ilimizden kayıp olarak aranan D.K.(31) isimli bayan olduğu, yakınları tarafından doğrulanmıştır.

 

Bu doğrultuda, ekiplerimizin, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile koordineli yapmış olduğu ortak çalışmalar sonucunda, ilimizden kayıp olarak aranan 4 çocuk annesi D.K.(31) isimli şahıs Kocaeli ilinde bulunmuş ve ilimize getirilerek ailesine teslim edilmiştir.

 

D.K.(31) hakkında yapılan incelemede; sağlık sorunlarının olduğu ve endişeye mahal bir durumunun olmadığı ekiplerimizce tespit edilmiştir. 

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam