ENGELLİLERİ SEVİNDİR

ENGELLİLERİ SEVİNDİR

Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneği Bilecik Şube Başkanı İbrahim Püsgüllü, vatandaşları mavi kapak toplama kampanyasına davet etti.

'Tane tane kapak topla, engellileri sevindir' ismiyle yürütülen kampanyada biriktirilerek Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneği'ne gönderilen mavi kapaklar, tekerlekli sandalye olarak geri dönüyor.

PTT Kargo'nun da destek sağladığı kampanyada kapak veya sandalye bulunan kargolar 5 TL olarak ücretlendiriliyor.
Kampanyaya dair çağrıda bulunan Şube Başkanı Püsgüllü, “İnsanlar ne oldum değil, ne olacağım demeli. Hayatın ne zaman ne getireceği belli olmuyor. Bunu hiçbir zaman unutmamak lazım.
Engelli arkadaşlarımızın ortak sesi olmak için çıktığımız bu yolda halkımızdan da destekleri bekliyoruz. Açılışımızın ardından başlattığımız kapak toplama kampanyamız sürüyor. Diğer taraftan biriktirdiğimiz kapakları muhafaza edebileceğimiz bir depoya ve nakliye için bir araca ihtiyacımız var. Bu noktada da hayırsever Bilecik halkından yardımlarını bekliyoruz.
Tek tek toplanan kapaklar, bir engellimizi sosyal hayata bağlayacak. Şimdiden destek sağlayan herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam