Erdem hastane  bitti sandı Poyraz ne diyeceğini şaşırdı

Erdem hastane bitti sandı Poyraz ne diyeceğini şaşırdı

Erdem, Ak Parti kadın kolları kongresinde Bilecik’e yapılan hizmetleri anlatırken uzun süredir Bileciklilerin talep ettiği ve yeri bile daha net olarak belirlenemeyenn hastane için “Saray gibi bir hastane yapmadık mı demesi” salonu bir anda şaşkına çevirdi. Milletvekili Poyraz’a” Saray gibi bir hastane yapmadık mı”sorusunu yönelten Erdem'e karşı Poyraz sessizliğini korudu.

Yetkililerin de hastanenin henüz olmadığını söylemesi üzerine Poyraz’a “Problem nedir, neden yapamıyoruz”şeklinde bir soru yönelten Erdem yine cevapsız kalınca bu sefer çareyi konuyu değiştirerek Adliye Sarayına getirdi. Erdem, “Üniversitemiz bir saray halinde. Adliye sarayını yapmadık mı. Yaparız. Eksik deyince hep olmazları görüyoruz. Olmaz denilen şeyi kim yapacakl, yine AK Parti yapacak. Onların yapacak halleri yok. Öyle bir mecalleri de yok. Öyle bir misyonları da yok. Referandumda sanırım Bilecik’te bir sıkıntı oldu. Niye bölünmüş yollardan Bölünmüş yollar tam bitmemeişti. İnişler, çıkışlar sıkıntılıydı. Bunlar halledildi. Biz gerçekten Türkiye’nin tamamınu hizmetlerle donattık. Ne varsa Ak Parti’de var Allah’a şükürler olsun. Yeter ki bunu biz en iyi şekilde insanımıza anlatalım. Siz az değilsiniz siz isterseniz Bilecik 2-0. Eğer 2-0 olmazsa belli ki Bilecik teşkilatı görevini yapmamış”dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. 2/0 – Siz az değilsiniz siz isterseniz Bilecik 2-0. Eğer 2-0 olmazsa belli ki Bilecik teşkilatı görevini yapmamış”dedi.BU SEFERDE 2/0 OLMAZ ÇALIŞMA YOK OLSAYDI OLURDU.1 MİLLETVEKİLİNİ ÇIKARSINDA 2 CİSİ DURSUN KENARDA?SEÇİMDEN ÖNCE BU HALK TEMELİNİ GÖRÜRSE BELKİ.ADAY ADAYLARI İSTESİN BİLECİĞİN HASTENESİ YOK ADLİ SARAYI YOK OTOPARKI YOK BAŞKAN DA POREJE YOK POYRAZDA NE YAPSIN POYRAZ MI YAPSIN?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam