ERDOĞAN İNDİRİLDİ KILIÇDAROĞLU ASILDI!

ERDOĞAN İNDİRİLDİ KILIÇDAROĞLU ASILDI!

Ak Partili Meclis Üyeleri Ne Diyecekler?

Geçtiğimiz hafta sonu ilimize gelerek birtakım temaslarda bulunan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş’u makamında ziyaret etti. Baykal parti olarak ilk kez alınan Belediye seçimlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken Duymuş ise yıllar sonra ilk kez kazandıkları Belediyeyi bir daha bırakmaya niyetlerinin olmadığını ifade etti.

Daha önce Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş’un makam odasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının asılı olduğu bilinirken Erdoğan’ın fotoğrafı indirilip aynı yere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının koyulması dikkatimizi çekti. Öte yandan Vezirhanlı bir vatandaşın Baykal’a “Buraya sizin fotoğrafınızı asmak istiyoruz” demesi üzerine Baykal’ın, “Mesaj alınmıştır” diyerek gülümsemesi gözlerden kaçmadı.

Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş’un CHP’den adaylığını koyup Belediye Başkanı olmasının yanı sıra Meclis Üyelerinin çoğunluğunun Ak Parti’den olduğu biliniyor. Makam odasında değiştirilen bu fotoğraflara Ak Partili Meclis Üyelerinin ne gibi tepki verecekleri merak ediliyor.

CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam