ERDOĞAN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

ERDOĞAN’A ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Bilecik Merkez İlçe Lise Müdürleri İl Milli Eğitim Müdürüne tanışma ziyareti gerçekleştirdiler. Başlamış olduğu İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin hayırlı olmasını dilediler. İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan, ilimizdeki eğitim kalitesinin daha yükseklere çıkarılması için kendilerine ve eğitimin yükünü omuzlayan öğretmenlere büyük görevler düştüğünü belirtti. Birlik, beraberlik, dayanışma ve ekip ruhu ile çalışıldığında büyük başarılara imza atılabileceğini dile getiren Erdoğan, ziyaretlerinden dolayı okul müdürlerimize teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

“ ŞAİRLER İL MÜDÜRÜ ERDOĞAN’I ZİYARET ETTİ”

Lise Müdürlerinin ardından Şeyh Edebalı Edebiyat Mektebi ve Medeniyet Söyleşileri Projesi kapsamında gerçekleştirilen atölye çalışmalarında görev alan Şair Mustafa Özçelik, Yazar Selvigül Kandoğmuş Şahin, Yazar Şakir Kurtulmuş, Yazar Fahri Tuna ve Çizer Osman Suroğlu İl Milli Eğitim Müdürüne tanışma ziyaretinde bulundular. Yeni görevi için “Hayırlı olsun.” temennisinde bulundular ve kendisine başarılar dilediler.
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan da Bilecik’te geleceğin şair, yazar ve çizerlerini yetiştirmek ve gençlerimizin ufkunu açıp vizyonlarını genişletmek amacıyla başlatılan projeyi çok önemsediğini belirterek, Bilecikli öğrencilerimize vermiş oldukları

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam