ERDOĞAN’IN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

ERDOĞAN’IN OKUL ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan’ın il ve ilçelerde, okullara gerçekleştirdiği tanışma ziyaretlerini sürdürüyor. Erdoğan bu kapsamda geçtiğimiz gün İl Milli Eğitim Şube Müdürü Salih Aybaş ile beraber Pazaryeri ve Bozüyük’te bazı okulları ziyaret ettiği belirtildi.
İlk ziyaretini Pazaryeri Demirköy 60. Yıl Osman Şıklar İlkokuluna gerçekleştiren Dr. Güsamettin Erdoğan, derslere katılarak öğrencilerle sohbet ettiği kaydedildi. Daha sonra okulun Öğretmenler Odasında öğretmenlerle tanışarak, öğretmenlerden ve Okul Müdürü Ahsen Ahmet Kılıç’tan çalışmalarıyla ilgili bilgi aldığı öğrenildi. Okulun ana sınıfını da ziyaret ederek öğrencilere hediye veren İl müdürü Erdoğan;
Daha sonra Pazaryeri Karaköy İlkokuluna geçerek burada da ana sınıfı öğrencilerine hediyeler verdiği belirtildi.
Ardından Bozüyük’ün okullarına geçen Müdür Erdoğan, Bozüyük Muratdere İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret etti. Derslere katıldıktan sonra, Öğretmenler Odası’nda okul öğretmenleriyle sohbet eden müdür Erdoğan Okul Müdürü Özcan Yavaş ve öğretmenlerden bilgi aldı.
Bozüyük Dodurga İlkokuluna gidilmesinin ardından Müdür Erdoğan derslere iştirak etti ve okul binasında faaliyet gösteren Halk Eğitim Merkezi Kurslarını da ziyaret etti. Okul Müdürü Ali Aygül’den çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.
Ardından Dodurga Ortaokuluna geçerek sınıf ziyaretlerinde bulunan heyet Öğretmenler Odası’nda öğretmenlerle tanışarak Okul Müdürü Kerem Durak ve öğretmenlerden bilgi aldı.
Kandilli İlkokulu ve Ortaokulunu da ziyaret eden Müdür derslere katılarak Okul Müdürü Fehmi Alp’ten okul hakkında bilgi aldığı kaydedildi.
İl müdürü Erdoğan son olarak Bozüyük İçköy Ortaokuluna geçerek, burada bazı sınıfları ziyaret ederek Okul Müdürü Mehmet Fatih Bişgin’den bilgi aldı. Bozüyük İçköy İlkokulunda da sınıf ziyareti yapılarak Okul Müdürü Esen Ali Gürcan’dan bilgi alındı.
Günün son ziyareti ise Bozüyük Şehit Vahit Elmas İlkokulu ve Ortaokuluna gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan ve Şube Müdürü Salih Aybaş, derslere katılarak Okul Müdürü Fikret Öncel ve öğretmenlerden çalışmalarıyla ilgili bilgi aldılar.
Milli Eğitim İl Müdürü Dr. Güsamettin Erdoğan’ın, ziyaret ettiği okulların yönetici ve öğretmenlerine verdikleri bilgilerden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği de belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam