Ertuğrul Gazi Lisesi Mezunları Buluşuyor

Ertuğrul Gazi Lisesi Mezunları Buluşuyor

 

Mezunların bir araya gelmesini, hasret gidermesini sağlamak amacıyla her yıl gerçekleştirilen dayanışma gecesinin bu sene 5.si düzenleniyor. 
Organizatör Janrat Karaahmet, geleneksel hale gelen yemek ve dayanışma etkinliğinin bu yıl 30 Haziran ve 1 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılacağını söyledi.
30 Haziran 2012 Cumartesi günü öğleden sonra toplanacak olan mezunlar akşam yemeğinde Acar Restaurantta bir araya gelerek hasret giderecek. 
1 Temmuz 2012 Pazar günü devam edecek buluşma, Pelitözü Gölpark Kısmet Cafe'de gerçekleşecek. Yapılacak kahvaltının ardından geleneksel hale gelen pilav dağıtımı yapılacak.
Organizasyon için kimseye özel davette bulunulmadığını belirten Karaahmet, arkadaşların kendi aralarında haberleşerek konuyla ilgili bilgi sağladıklarını kaydetti. 
Etkinliğe katılmak ve bilgi almak isteyen kişiler 0 542 341 80 39 numaralı telefondan Janrat Karaahmet'le iletişime geçebilir.
Organizasyona şehir içi, şehir dışı ve yurtdışından yoğun bir katılım olacağı tahmin ediliyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. EGL Mezunları yemeği – Janrat bey toplantıdan henüz haberim oldu.EGL’de 5 yıl öğrenci oldum.Ertuğrul Gazi Lisesi mezunu olmasam da bu okulda 5 yıl okuyan biri olarak böyle organizasyonların 5.cisinin yapılacağının haberini almaktan memnun oldum.Emeğine ve ellerine sağlık.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam