ERTUĞRULGAZİ LİSESİ MEZUNLARI TOPLANIYOR
admin • 6 Temmuz 2011 15:23:21 
ERTUĞRULGAZİ LİSESİ MEZUNLARI TOPLANIYOR

 

            3 yıl önce M. Janrat Karaahmet  tarafından gerçekleştirilen ilk toplantı 45 kişi ile başlamış, geçen yıl 175 kişiye ulaşılmıştı. Bu yıl da dördüncüsü gerçekleşecek olan toplantıya katılımın yüksek olması bekleniyor.

            Yapılan bu toplantılar, yıllar önce mezun olup da birbirlerini kaybeden veya görüşemeyen arkadaşların kavuşmalarını sağlamaktadır. Türkiye’nin bir ucundan gelen ve Ertuğrul Gazi Lisesi’nin kültürü ile yetişmiş bu insanlar, dostluğun, arkadaşlığın ve kardeşliğin kutsallığını bir kez daha göz önüne sermişlerdir.

            Kendisi ile görüştüğümüz M. Janrat Karaahmet, her yıl katılımın arttığını, iletişimin zincir gibi yayıldığını ve bu yıl 300 civarında mezun arkadaşın beklendiğini belirtti. Bilecik’te ikamet eden eski mezun arkadaşların geceye katılmamasına bir anlam veremediğini söyleyen Karaahmet, “Türkiye’nin dört bir ucundan kalkıp gelen arkadaşlar, Bilecik’te yaşayan arkadaşları aralarında görmeyince üzülüyorlar” dedi.

            Bu seneki geceye tüm mezunları beklediğini belirten Karaahmet, katılacakların 0 542 341 80 39 numaraları telefondan rezerve yapmasını istedi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x