ESKİ BAŞKAN EROL ÇİM ZİYARET ETTİ

ESKİ BAŞKAN EROL ÇİM ZİYARET ETTİ

ASKF Başkanı Nusret Tosun ve Futbol İl Temsilcisi Engin Toku’nun ağırladığı Çim binada yeni yapılan restorasyon çalışmalarını yerinde inceledi.

Eski Başkan Erol Çim binanın restorasyon geçirdikten sonraki yeni halini çok beğendiğini emeği geçenlere teşekkür ettiğini belirterek ASKF Başkanı Nusret Tosun ve Futbol İl Temsilcisi Engin Toku’nun birlikte güzel işler başardıklarını bu birlikteliğin başka illerde görülmediğini ifade etti.

ASKF Başkanı Nusret Tosun; eski Başkan Erol Çim’e son yapılan TASK(Türkiye Amatör Spor Kulüpleri)  kongresine katılmalarından dolayı genel başkan Ali Düşmez tarafından gönderilen kol saatini takdim ederek genel başkanın selamlarını ilettiği kaydedildi.

Eski Başkan Erol Çim TASK genel başkanı Ali Düşmez’e ve ASKF Başkanı Nusret Tosun’a bu nazik düşüncelerinden dolayı teşekkür etti.

Öte yandan Tosun ve Toku, Çim’in ziyaretinden memnuniyetinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kapılarını her zaman kendilerine açık olduğu belirttiler.

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. DUYURDUNUZ – NUSRET BAŞKANIM SİZİ VE ENGİN BEYİ TEBRİK EDİYORUM.SİZLERİN SAYESİNDE ASKF NİN SESİ DUYULUR OLDU İLİMİZDE.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam